Kredi kartı ile anında taksit avantajı

Ömür boyu aidat almayan Enpara.com Kredi Kartı başvurunuzu hemen yapın.

Kredi kartı ile anında taksit avantajı, bankalar tarafından yüklü harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilmeniz için sunulur. Düzenli kullanımınızda size özel kampanyalar, indirimler ve çeşitli avantajlardan faydalanabileceğiniz kredi kartları, bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanıza imkan verir.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-KREDI-KARTI-BASVURUSU-300x250

Taksitli alışverişle ödeme kolaylığı


Kredi kartları, nakit taşıma sorununuzu ortadan kaldırmanın yanı sıra alım gücünüzü artırarak taksitli ödeme yapabilmenizi sağlar. Ödemesi biten taksitlerinizin ardından alışveriş yapmanız halinde taksitleriniz çakışmaz. Böylece ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirilebilirsiniz.


Mağazaların taksit sağlamadığı durumlarda her ay belli bir limite kadar, bankanızın belirlediği sayıda harcama işlemini, kolaylıkla bankanızın dijital kanalları üzerinden sonradan taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartlarına özel kampanyalar sayesinde anlaşmalı iş yerlerinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, karta özel indirimlerden ve artı taksit avantajından da faydalanabilirsiniz. Düşük vade farkı avantajlarıyla peşin fiyatına denk gelecek şekilde alışverişler yapabilirsiniz.


İnternet alışverişlerinde taksit imkanıı


Kredi kartınızla internette, e-ticaret sitelerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapılabilir ve eğer kapalıysa kartınızı dijital kanallar üzerinden internet alışverişlerine kolaylıkla açabilirsiniz. Ayrıca internet alışverişlerinizdeki taksitli ödeme fırsatı sayesinde, ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece tek seferde ödemek için pahalı bulabileceğiniz ürünleri taksitlerle rahatça ödeyerek bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. ATM'ler, mobil uygulamalar ve internet şube üzerinden hesap özetinizi görüntüleyebilir veya kredi kartı ekstrenizden kalan taksitlerinizi kontrol edilebilirsiniz. Böylece online olarak başvuru yapılabileceğiniz kredi kartı sayesinde taksitli alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Taksit sayıları ve kampanyalar bankadan bankaya değişiklik gösterebilir. Bankalar genelde verdikleri hizmet karşılığında kart aidatı alırlar. Aidat almayan bankaların ise kartlarına sunduğu taksit sayısı ve kampanya avantajlarının diğerlerine kıyasla daha kısıtlı olduğu görülür. Kredi kartı kullanıcılarının kart avantajlarını detaylarıyla incelemelerini ve sunulan kampanyaları dikkate alarak seçim yapmalarını tavsiye ederiz.


Enpara.com olarak, geleneksel bankaların aksine aidatlı kart avantajlarını aidatsız kredi kartında da sunuyoruz. Enpara.com olarak, sözleşmemizde de açıkça belirttiğimiz gibi müşterilerimizden ömür boyu kart aidatı almıyoruz. Klasik kredi kartlarının anında taksit gibi avantajlarının yanında, dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz sonradan taksitlendirme özelliği ile harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirebilirsiniz. Enpara.com avantajlarından faizsiz ve ücretsiz olarak yararlanmak ve taksitli alışverişin kolaylığını her alışverişinizde yaşamak için siz de hemen Enpara.com Kredi Kartı’na başvurun.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-KREDI-KARTI-BASVURUSU-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.