Bilgi bankası

Harcamalarınızı sonradan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirebileceğiniz, aidatsız Enpara.com Kredi Kartı.
Online kredi kartı başvurusu
Kredi kartları yoğun internet kullanımının da etkisiyle, her türlü alışverişi çok daha pratik ve kolay bir hale getiriyor. Online kredi kartı başvurusu ile ilgili daha fazla bilgi almak için, yazıyı okuyun.
Her zaman yüksek faiz veren Enpara.com Vadeli Mevduat Hesabı'nızın faiz getirisini hesaplayın.
Yüksek mevduat faizi oranları
Belirli bir vade karşılığında faizli olarak veya süresiz ve faizsiz olarak bankaya yatırılan para, kıymetli maden ya da dövizlere mevduat denir. Mevduat hesabı, mevduatların bir kurum veya kişi adına banka aracılığı ile kayıt altına alınmasıdır.
İnternetten fatura ödeme işlemleriniz için Enpara.com cep şubesini kullanın hiçbir ücret ödemeyin.
Online fatura ödeme
Online fatura ödeme yöntemiyle telefon, elektrik, su, doğalgaz gibi tüm faturalar internet aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Faturaları internetten ödemek güvenilir ve pratik bir yol olmakla birlikte size zaman da kazandırıyor.
İhtiyaç Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?
İhtiyaç kredisi nedir? Nasıl alınır?
Bankaların, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için sunduğu ihtiyaç kredisi, aynı zamanda tüketici kredisi olarak da adlandırılıyor. İhtiyaç kredisi ürünü kredi kullananların büyük çoğunluğunun tercih ettiği bir kredi türü olarak düşünülebilir.
Düşük SWIFT ücretleri ile yurt dışı trasnferlerinizi Enpara.com ile yapın, yüksek transfer masraflarından kurtulun.
Yurt dışı para transferi ve SWIFT
Yabancı para transferlerinde yurt içinden, yurt dışına para gönderme ya da yurt içindeki bir hesaba yurt dışından yapılan işlemler, sadece yurt içinde TL cinsinden yapılan para transferinden farklılık gösteriyor.
Enpara.com ile EFT, havale ve para trasnferlerinizi herhangi bir ücret ödemeden, ömür boyu masrafsız gerçekleştirin.
EFT, havale ve para transferleri
Günlük olarak gerçekleştirdiğimiz ve hıza ihtiyaç duyduğumuz bankacılık işlemlerinin başında EFT/havale ve para transferleri geliyor.