Encard

Encard banka kartınız hem ATM işlemlerinizde hem de alışverişlerinizde yanınızda!

ATM işlemlerinizde ve Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Encard.

Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!

Encard’ınızı kullanarak tüm QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde hesaplarınıza para yatırıp çekebilir, kredi kartı ve kredi borcunuzu ödeyebilir, hesaplarınızın bakiyesini gözlemleyebilirsiniz.

ATM_13x
QNB_Finansbank_ATM_1000x836px

Üç banka "Tek ATM"!

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

İLGİLİ İŞ BİRLİĞİMİZİ İNCELEYİN

İnternet alışverişlerinizde güvenle kullanın!

Encard’ınızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer kontrolü seviyorsanız, kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal Encard oluşturabilirsiniz. Kontrol sizde, nasıl isterseniz!

SANAL ENCARD’IMIZI İNCELEYİN
enpara-encard_1000x836
Detaylı bilgi
 • Encard bir banka (debit) kartıdır.
 • Encard'ınız sadece Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışır. Vadesiz TL hesabınıza tanımlı bir Ekpara limitiniz varsa, hesap bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda Encard'la yaptığınız tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara'nız kullanılır.
 • Encard’ınızla QNB Finansbank ATM'lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
 • Tüm alışveriş ve ödemeleriniz için Encard'ınızı kullanabilirsiniz. Yaptığınız harcama tutarı anında Enpara.com Vadesiz TL hesap bakiyenizden düşülür.
 • Encard’ınızı internet veya cep şubemizi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için bir aylık limit belirleyerek kartınızı internette de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Dilerseniz Encard’ınızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İşlem Kısıtları Enparalı ol

İlgili kampanyalar

Tüm kampanyalarımızı inceleyin
Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

 • Sanal Encard’ımı nasıl oluşturabilirim?

  Cep şubemizin “Encard > Sanal Encard” veya “Ayarlar > Encard > Sanal Encard” adımlarını kullanarak sanal Encard’ınızı hemen oluşturabilirsiniz. Sanal Encard’ınızı oluştururken limit tercihinizi üç farklı şekilde yapabilirsiniz:

  Tek kullanımlık limit: Belirlediğiniz limit dahilinde yaptığınız ilk harcama sonrasında limitiniz sıfırlanır.
  Günlük limit: Harcamalarınızın toplam tutarı belirlediğiniz limit dahilinde kalacak şekilde gün sonuna kadar harcama yapabilirsiniz, limitiniz gün sonunda sıfırlanır.
  Aylık limit: Harcamalarınızın toplam tutarı belirlediğiniz limit dahilinde kalacak şekilde ay sonuna kadar harcama yapabilirsiniz, limitiniz ay sonunda tekrar kullanılabilir olur.

  Aynı anda Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışan sadece bir sanal Encard’ınızın olabileceğini ve bir takvim yılı içinde de en fazla 10 adet sanal Encard oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz.
 • Encard’ımın şifresini nasıl alabilirim ya da değiştirebilirim?

  Kartınızı teslim aldığınızda kartınızın şifresini sistemlerimizde kayıtlı cep telefonu numaranıza SMS ile göndeririz. Eğer şifre SMS’i size ulaşmadıysa internet veya cep şubemizdeki Ayarlar > Encard > Encard şifresi adımından şifrenizin size tekrar SMS/mobil bildirim ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şifrenizi QNB Finansbank ATM’lerinden de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Encard’ımla temassız ödeme yapabilir miyim?

  Elbette, temassız ödeme özelliğine sahip POS’lardan 750 TL ve altında kalan harcamalarınızda temassız olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Encard’ınızın temassız özelliği bulunmuyorsa 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak Encard’ınızı temassız özellikli olacak şekilde yenileyebilirsiniz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var