İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Encard

Encard banka kartınız hem ATM işlemlerinizde hem de alışverişlerinizde yanınızda!

Encard
Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!

Encard’ınızı kullanarak tüm QNB Finansbank ATM’lerinden ücretsiz bir şekilde hesaplarınıza para yatırıp çekebilir, kredi kartı ve kredi borcunuzu ödeyebilir, hesaplarınızın bakiyesini gözlemleyebilirsiniz.

Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!
Üç banka "Tek ATM"!
Üç banka "Tek ATM"!

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

İLGİLİ İŞ BİRLİĞİMİZİ İNCELEYİN
Diğer banka ATM’lerinden ayda 1 defa ücretsiz para çekin!

31 Aralık 2019'a kadar Encard'ınızla diğer bankaların tüm yurt içi ATM'lerinden her ay 500 TL’ye kadar yapacağınız ilk 1 para çekme işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili kampanyamızı inceleyin
Diğer banka ATM’lerinden ayda 1 defa ücretsiz para çekin!
Avantajlı kampanyalarımızdan faydalanın!
Avantajlı kampanyalarımızdan faydalanın!

Müşterilerimizin çok sevdiği bol avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalarımızı inceleyin
Detaylı bilgi
  • Encard bir banka (debit) kartıdır.
  • Encard'ınız sadece Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışır. Vadesiz TL hesabınıza tanımlı bir Ekpara limitiniz varsa, hesap bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda Encard'la yaptığınız tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara'nız kullanılır.
  • Encard’ınızla QNB Finansbank ATM'lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
  • Tüm alışveriş ve ödemeleriniz için Encard'ınızı kullanabilirsiniz. Yaptığınız harcama tutarı anında Enpara.com Vadesiz TL hesap bakiyenizden düşülür.
  • Encard’ınızı internet veya cep şubemizi kullanarak internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için bir aylık limit belirleyerek kartınızı internette de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz Enpara.com Kredi Kartı’nızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İşlem Kısıtları Enparalı ol

İlgili kampanyalar

Tüm kampanyalarımızı inceleyin
Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var