Sonradan kredi kartı borcu taksitlendirme

Aidatsız Enpara.com Kredi Kartı başvurunuzu hemen yapın.

Kredi kartınız harcama anında yapılan taksitlendirme avantajlarına ek olarak, hizmet kanalları üzerinden taksitlendirme fırsatı da sunar. Bu fırsat bankaların kullanıcı politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Kredi kartınız ile yaptığınız bir harcamayı ekstre kesim tarihinden önce cep şube ya da internet şube üzerinden genelde vade farkı ödeyerek taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca, bankanızın size sağladığı avantajlar ile ödeme anında sunulan ek taksitlerle harcamanızı planlayabilirsiniz.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-KREDI-KARTI-BASVURUSU-300x250

Tek çekim harcamaların sonradan taksitlendirilmesi


Kredi kartını kullandığınız bankalar alışveriş yaptığınız mağazalarla çeşitli taksit anlaşmaları yapar. Bu anlaşmalar sonucunda mağazalar size vade farksız ya da vade farklı olarak anında taksitlendirme fırsatı verirler. Banka ve satıcı arasında anlaşma olmaması durumunda ise tek çekim ile ücretin peşin olarak satıcıya ödenmesi sağlanır. Bu durumda kredi kartınızın ana faydalarından olan taksitlendirme özelliğinden faydalanamazsınız. Dolayısıyla ödeme planınıza uymayan böyle bir ürünü satın almaktan vazgeçebilir, ihtiyacınız olmasına rağmen ertelemiş olursunuz.


Kredi kartlarının daha sonra taksitlendirme seçeneği, ihtiyaçlarınızın ertelenmemesini ve harcama planınızın dışına çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.


Kendi ödeme şeklini belirleyebilme özgürlüğü


Kredi kartı borcunu geri ödeme yönteminizin, mevcut şartlarınıza uyum sağlaması ve yaptığınız harcamalarla ilgili taksitlendirme hakkınızı kullanabilmeniz son derece önemlidir. Kredi kartı harcamalarınızı sonradan taksitlendirerek anlık olarak gider yönetiminizi rahatlatabilirsiniz.


Enpara.com Kredi Kartı’nızla harcamalarınızı vade farkı olmadan, herhangi bir masraf veya ek ücret ödemeden internet ve cep şubemizden kolaylıkla taksitlendirebilirsiniz. Detaylı bilgiyi ilgili kampanya sayfasında  bulabilirsiniz.


 
ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-KREDI-KARTI-BASVURUSU-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.