İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad / Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad / Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

Fatura

Enpara.com'da tüm fatura ödemeleri ücretsizdir.

Faturalarınızı internet veya cep şubemizden kolayca ödeyebilir, dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı oluşturarak faturalarınızı takip etmekten kurtulabilirsiniz.

Fatura ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FATURA ÖDEYEBİLECEĞİNİZ KURUM LİSTESİ

Kredi kartı

Enpara.com Kredi Kartı ödemelerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve QNB Finansbank ATM’lerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, diğer banka ATM’lerinden ücretli bir şekilde veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartları veya diğer banka kredi kartlarınıza ait ödemelerinizi ise internet veya cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu taşıt vergisi

Motorlu taşıt vergisi ödemelerinizi internet şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak da www.gib.gov.tr üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu taşıt vergisi ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Trafik cezası

Trafik cezası ödemelerinizi internet şubemiz üzerinden Transfer/Ödeme > Ödemeler > Trafik cezası adımlarını takip ederek ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonuna TL yükleme

Cep telefonuna TL yükleme işlemlerinizi internet veya cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz cep telefonu TL yükleme işlemleriniz için tek seferlik veya düzenli ödeme talimatı verebilir veya En Hızlı kaydı oluşturarak işlemlerinizi dilediğiniz zaman çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şans oyunu

Şans oyunları ödemelerinizi internet veya cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şans oyunu ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


DAHA FAZLA BİLGİYE İHTİYACIM VAR

ÖDEME HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ