İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ödemeler

Fatura
Fatura Kredi kartı Cep telefonuna TL yükleme Şans oyunu Vergi SGK İstanbulkart yükleme Trafik cezası

Ödemeler

Fatura

Enpara.com'da tüm fatura ödemeleri ücretsizdir.

Faturalarınızı internet veya cep şubemizden, Vadesiz TL hesabınız ya da Enpara.com Kredi Kartı’nız ile kolayca ödeyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı oluşturarak faturalarınızı takip etmekten kurtulabilirsiniz.

Fatura ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FATURA ÖDEYEBİLECEĞİNİZ KURUM LİSTESİ

Kredi kartı

Enpara.com Kredi Kartı ödemelerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve QNB Finansbank ATM’lerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, diğer banka ATM’lerinden ücretli bir şekilde veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartları veya diğer banka kredi kartlarınıza ait ödemelerinizi ise internet veya cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonuna TL yükleme

Cep telefonuna TL yükleme işlemlerinizi cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz cep telefonu TL yükleme işlemleriniz için tek seferlik veya düzenli ödeme talimatı verebilir veya En Hızlı kaydı oluşturarak işlemlerinizi dilediğiniz zaman çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şans oyunu

Şans oyunları ödemelerinizi internet veya cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şans oyunu ödemeleriniz için En Hızlı kaydı oluşturarak ödemelerinizi dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vergi

Vergi ödemelerinizi cep şubemizden hiçbir ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vergi ödeme listesi

 • Motorlu Taşıtlar Vergisi
 • 0012 - Gelir Vergisi(GMSİ)

SGK

SGK ödemelerinizi cep şubemizden hiçbir ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizin her ay otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

SGK ödeme listesi

 • EK9 10 Günden Fazla
 • Geçmiş Dönem 4A Prim Tahsilatı
 • GSS Borçlanması
 • İşveren 6736 Yapılandırma Tahsilatı
 • SSK İcra Tahsilatı Geçmiş Dönem
 • 4A Prim Borcu
 • 4B Bağkur Cari Dönem Prim Tahsilatı (Devirsiz)
 • 4B Bağkur Prim Tahsilatı
 • 4B Bağkur 6736 Yapılandırma Tahsilatı
 • 7143 Yapılandırma İşveren Tahsilatı

İstanbulkart yükleme

İstanbulkart’ınıza para yükleme işlemlerinizi cep şubemizden kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz İstanbulkart bakiyeniz belirlediğiniz tutarın altına indiğinde kartınıza otomatik yükleme yapılması için talimat verebilir veya En Hızlı kaydı oluşturarak işlemlerinizi dilediğiniz zaman çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbulkart’ınıza para yükleme işleminiz sonrasında, yaptığınız yüklemenin kartınıza aktarılması için kartınızı biletmatiklere okutabilir veya NFC özelliği olan bir cep telefonu kullanıyorsanız, telefonunuzun NFC özelliği açık iken kartınızı telefonunuza yaklaştırarak aktarımı anında gerçekleştirebilirsiniz.


Trafik cezası ödeme

Trafik cezası ödemelerinizi cep şubemizden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile kolayca ödeyebilirsiniz.


DAHA FAZLA BİLGİYE İHTİYACIM VAR

ÖDEME HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ