Enpara.com Kredi Kartı

Ömür boyu aidat almayan kredi kartı!

Hemen başvur
Enpara.com aidatsız kredi kartı başvurusu için tıklayın!

Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!

Enpara.com Kredi Kartı aidatsız bir kredi kartıdır. Ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde de açıkça belirttik.

omur_boyu_kredi_karti_aidati_yok!_1000x836px
faizsiz_taksitlendirme_3x1000x836px

Eğitim/sağlık harcamalarınızı ve vergi/sigorta ödemelerinizi faizsiz sonradan taksitlendirin!

QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 3 adet tek çekim eğitim/sağlık harcamanızı ve vergi/sigorta ödemenizi toplamda 15.000 TL’ye kadar faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.

İlgili kampanyamızı inceleyin

Avantajlı kampanyalarımızdan faydalanın!

Müşterilerimizin çok sevdiği bol avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalarımızı inceleyin
EP_Sanal_Card_infocard_1000x836px_4

İnternet alışverişlerinizde güvenle kullanın!

Enpara.com Kredi Kartı’nızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer kontrolü seviyorsanız, kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz. Kontrol sizde, nasıl isterseniz!

SANAL KREDİ KARTIMIZI İNCELEYİN

Nakit avans kullanın, taksit taksit geri ödeyin!

Acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi kartınız üzerinden limitleriniz dahilinde nakit avans kullanabilir, dilerseniz 12 aya varan taksit seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Enpara.com Kredi Kartı'nızdan hemen nakit avans çekin, taksit taksit ödeyin.
Detaylı bilgi
 • Enpara.com Kredi Kartı, size sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız.
 • Enpara.com Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirmede daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması en önemli etkenlerdir.
 • Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Kredi kartı limitiniz belirlenirken ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz de dikkate alınır.
 • Öğrenciler de öğrenci kimlik kartlarının görüntüsünü başvuru formuna ekleyerek Enpara.com Kredi Kartı’na başvurabilir.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla alışveriş, ödeme ve nakit avans işlemlerine ek olarak, Enpara.com kanalları üzerinden fatura, cep telefonu TL yükleme ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacınız olduğunda Enpara.com Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilir ya da dilerseniz Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi'nden dilediğiniz nakit avans tutarını Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilirsiniz. Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına kullandığınız süre boyunca nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %15 oranında KKDF ve %15 oranında BSMV vergileri eklenir. Enpara.com Kredi Kartı’na ait faiz ve ücretler tablosu için tıklayınız.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.
 • Dilerseniz Enpara.com Kredi Kartı’nızı veya bağlı sanal kredi kartınızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla temassız ödeme özelliği bulunan POS cihazlarından 750 TL ve altında kalan harcamalarınızda temassız olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızın ekstresi her zaman Türk Lirası cinsinden oluşturulur. Kredi kartınızla yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com’a yansıtılır. Enpara.com’a Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı günün sonundaki QNB Finansbank Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek kredi kartınıza yansıtılır.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nızla QNB Finansbank ATM’lerinden Encard’ınızla yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz.
 • Her ay ekstre kesim tarihinde hesaplanan kredi kartı ekstre borcunuza ait minimum ödeme tutarının, ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir. Kredi kartı ödemelerinizi Enpara.com İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi, QNB Finansbank ve diğer banka ATM’lerinden veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Kredi Kartı yapılan harcamalar üzerinden puan, uçuş mili vb. kazandırmaz.
 • Enpara.com Kredi Kartı'nıza bağlı olarak çalışan bir 'ek kart' uygulaması bulunmamaktadır.
 • Enpara.com Kredi Kartı Mastercard’dır.
Kredi kartı faiz ve ücretleri Kullanım koşulları Enparalı ol

Nasıl başvurabilirim?

Enparalıysanız,

İnternet veya cep şubemizin kredi kartı adımından başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

ENPARA.COM'A GİRİŞ YAPIN
Enparalıysanız,
Enparalı değilseniz,

Kredi kartı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda sizi en kısa sürede görüntülü görüşerek veya ziyaret ederek Enparalı yapar ve ardından kredi kartınızı teslim ederiz.

HEMEN BAŞVURUN
Enparalı değilseniz,

İlgili kampanyalar

Tüm kampanyalarımızı inceleyin
Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

 • Kredi kartı limitimi artırabilir miyim?

  Kredi kartı limit artırma talebinizi internet veya cep şubemizin Ayarlar > Kredi kartı > Kredi kartı toplam limiti adımından iletebilirsiniz. Talebiniz QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz dikkate alınarak değerlendirilir. Talebinizin olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda limitinizi artırır, her durumda değerlendirme sonucunu SMS yoluyla size iletiriz.
 • Kredi Kartımdan nakit avans kullanabilir miyim?

  Nakit ihtiyacınız olduğunda Enpara.com Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca, internet ve cep şubelerimizde yer alan Kredi kartı > Nakit avans adımı üzerinden nakit avans limitinizden Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza para aktarabilirsiniz.

  Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına işlem tarihinden ödeme tarihine kadar ilan edilen nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %15 oranında KKDF ve %15 oranında BSMV vergileri eklenir. Nakit avans faiz ve ücret bigilerine web sitemizin Ürünler > Kredi kartı adımında yer alan tablodan ulaşabilirsiniz.

  Kullanmak istediğiniz nakit avans elinize ya da Vadesiz TL hesabınıza net tutar üzerinden geçer. İlgili faiz, ücret ve vergiler kesilecek ilk ekstrenize borç olarak yansıtılır.
 • Enpara.com Kredi Kartı’nın sanal kart uygulaması var mıdır?

  Evet. Eğer bir Enpara.com Kredi Kartı’nız varsa cep şubemizin “Ayarlar > Kredi kartı > Sanal kredi kartı” veya “Kredi kartı > Kart ve limit bilgileri > Sanal kredi kartı” adımını kullanarak sanal kredi kartınızı hemen oluşturabilirsiniz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var