Birikim hesabı

Günlük faiz kazandıran Birikim hesabıyla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Enpara.com Birikim Hesabınızı açın, yüksek faiz oranları ile her gün faiz kazanın.

Birikim hesabı faiz oranları

Toplam mevduat büyüklüğü
Faiz oranı
Ayın Enparalısı

0 - 100.000 TL
%36,00
%37,00

100.000 - 500.000 TL
%39,00
%40,00

500.000 - 1.000.000 TL
%41,00
%42,00

1.000.000 TL ve üzeri
%43,00
%44,00

Birikim hesabı faiz hesaplama

Mevduat büyüklüğü
Ayın Enparalısı mısınız?
Deposit form arrow Mobile deposit form arrow
Hesap açılış tutarı TL
Vade başlangıcı -
Vade sonu -
Net faiz -TL
   
Vade sonu net bakiye TL
Brüt faiz -TL
Vergi kesintisi -TL
Net faiz -TL

Enpara.com’la birikim yapmak çok kolay!

Yerinizden kalkmadan, internet veya cep şubemizin Hesaplar adımından kolayca bir birikim hesabı açabilir, hem biriktirmeye hem de yüksek faiz oranlarımızla günlük faiz kazanmaya başlayabilirsiniz.

Birikim_3
Detaylı bilgi
 • Birikim hesabı günlük faiz kazandıran bir vadeli mevduat hesabıdır. Kazanılan faiz ertesi günün sabahında hesap bakiyesine yansıtılır.
 • Sadece TL cinsinden açılabilir.
 • Hesabın faiz oranı her gün değişebilir.
 • Minimum açılış tutarı yoktur.
 • Her gün 05:00-23:00 saatleri arasında, hiçbir faiz kaybı yaşanmadan, Birikim hesabınıza para girişi veya hesaptan para çıkışı yapabilirsiniz.
 • Dilerseniz talimat vererek Enpara.com Vadesiz TL hesabınızdan Birikim hesabınıza düzenli ve otomatik olarak para aktarabilirsiniz.
 • Arzu ederseniz hesabınıza bir birikim hedefi tanımlayıp birikim performansınızı takip edebilirsiniz.
 • Birikim hesabından para çıkışı Enpara.com Vadesiz TL hesabına para transferi yoluyla veya QNB Finansbank ATM’lerinden nakit çekilerek yapılabilir. Enpara.com Birikim hesabınızdan doğrudan herhangi bir ödeme veya harcama yapılamaz, QNB Finansbank dışındaki bankaların ATM’lerinden bu hesapla ilgili para yatırma veya çekme işlemi gerçekleştirilemez.
Kullanım koşulları Enparalı ol

İlgili ürünler

Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

 • Birikim hesabı birikmiş paramı değerlendirmek için uygun mu?

  Paranızı biriktirmeye devam etmek ve dilediğiniz zaman kullanabilmek istiyorsanız tabi ki Birikim hesabında değerlendirebilirsiniz. Ancak paranıza belirli bir süre ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyorsanız, Enpara.com Vadeli hesabı Birikim hesabına kıyasla daha yüksek faiz kazandırdığından sizin için daha uygun olacaktır.
 • Birikim hesabımdan para çekersem o güne kadarki kazancımdan bir kaybım olur mu? Vadeli mevduat hesabındaki gibi faiz kaybeder miyim?

  Hayır. Geçmişe dönük herhangi bir faiz kaybı yaşamadan, Birikim hesabınızdaki paranızı gün boyunca, sabah 05.00 ile gece 23.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman, Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza aktarabilir ya da QNB Finansbank ATM'lerinden nakit olarak çekebilirsiniz.
 • Birikim hesabından ödeme, para transferi veya harcama yapabilir miyim?

  Birikim hesabı, adı üstünde, biriktirme amaçlı bir hesap olduğu için bu hesaptan ödeme, para transferi veya harcama yapmanızı biraz zorlaştırdık. Birikim hesabınızdaki paranızı kullanmak isterseniz önce paranızı Vadesiz TL hesabınıza göndermeniz ya da bir QNB Finansbank ATM'sinden nakit olarak çekmeniz gerekir. Bu sayede birikimlerinizi harcamadan önce iki kere düşünmenizi sağlamayı hedefledik ☺
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var