Vadesiz mevduat hesabı

Tüm para transferi ve ödeme işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm ödeme ve transfer işlemlerinizi ücretsiz gerçekleşitirebileceğiniz Enpara.com Vadesiz Mevduat Hesabı uygulama ekranı

EFT/FAST/havale işlemlerinizi ve tüm ödemelerinizi ücretsiz gerçekleştirin!

Vadesiz mevduat hesabı ile EFT/FAST/havale, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, cep telefonuna TL yükleme vb. işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com Vadesiz Mevduat Hesaplarınızı kullanarak döviz alış satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla gerçekleştirin.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi
 • Vadesiz hesaplar faiz kazandırmaz.
 • Minimum açılış tutarı yoktur.
 • TL, USD ve EUR cinsinden olmak üzere sadece birer tane vadesiz mevduat hesabı açılabilir.
 • Para transferi, ödeme, döviz alış/satış, Encard banka kartı ile alışveriş, para çekme ve yatırma işlemleriniz bu hesaplardan yapılır.
 • Döviz alış/satış işlemleri 7/24 gerçekleştirilebilir, ancak avantajlı kurlar iş günü ve mesai saatleri içinde sunulur. Ayrıca döviz alış/satış işlemleri için bazı işlem kısıtları uygulanır.
 • Encard banka kartı, Vadesiz TL hesabına bağlı olarak çalışır.
 • Vadesiz hesap hareketleri anlık olarak internet ve cep şubemizden gözlemlenebilir. Ayrıca Vadesiz TL hesap özetiniz, bilgilendirme tercihinize göre haftalık ve/veya aylık olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir.
 • Enpara.com Cep Şubesi’nin En Özet ekranında yer alan “Teklifler ve başvurular” adımından başvuru yaparak veya size sunulan teklifi kabul ederek Vadesiz TL hesabınıza bir Ekpara limiti tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, Enpara.com İnternet Şubesi, Çözüm Merkezi veya QNB Finansbank ATM’lerinden de varsa Ekpara teklifini kabul ederek Ekpara limiti tanımlayabilirsiniz. Ekpara, Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye olmadığı durumlarda, ödeme ve transferlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilmeniz için Vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışan kredi limitidir. Ekpara kullanmanız durumunda, kullandığınız tutara kullandığınız süre boyunca aylık %5,00 oranında faiz uygulanır ve bu faiz borcunuz vergileriyle birlikte bir sonraki ayın ilk iş günü Vadesiz TL hesabınıza yansıtılır.
 • Enpara.com’daki vadesiz hesabınıza başka bir hesabınızdan para transferi yapabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bazı ek bilgiler:

  Banka adı: QNB Finansbank
  Şube ili: İstanbul
  Şube adı: Enpara Şubesi
  Şube kodu: 3663
  Hesap numarası: Hesap IBAN’ınızın son 8 ya da 9 hanesi
  SWIFT kodu: FNNBTRISXXX
Kullanım koşulları Döviz ve Altın kurları Ekpara borcu hesaplama İşlem kısıtları Enparalı ol

İlgili ürünler

Enparalılar ne diyor?

Sıkça sorulan sorular

 • Vadesiz mevduat hesabımın IBAN/Hesap bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

  IBAN’ınızı veya hesap bilgilerinizi internet veya cep şubemizdeki ‘Hesaplar’ adımından ya da Çözüm Merkezi’mizden öğrenebilirsiniz.
 • Döviz hesabı nasıl açabilirim?

  Enparalı olduktan sonra, USD cinsinden bir vadesiz hesap açmak isterseniz, internet veya cep şubesindeki ‘Hesaplar’ adımından yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Enpara.com’da her para cinsinden tek bir vadesiz hesabınız olabilir.
 • Döviz ve altın alış/satış işlemlerindeki işlem sınırı nedir?

  Döviz ve altın alış/satış işlemlerinizde alt limit 10 USD'dir. Anlık işlem üst limiti 100.000 USD, günlük toplam işlem limiti ise hizmet kanalı bazında 500.000 USD'dir.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var