İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

İşlem kısıtları

İşlem saatleri

Enpara.com İnternet Şubesi ve Cep Şubesi

Diğer bankalara yapılan para transferi ve ödeme işlemleri dışındaki tüm işlemlerinizi, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, günün her saatinde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalardaki hesaplara para transferlerinizi yalnızca iş günlerinde 09:00 ile 17:15 saatleri arasında yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleriniz için kurumların belirlediği zaman kısıtları geçerlidir.

Enpara.com Çözüm Merkezi

Sistemlerimiz 7/24 çalışmaktadır; ancak müşteri danışmanlarımız yalnızca sabah 08:00 ile gece 01:00 arasında size hizmet vermektedir. Gece 01:00'dan sonra bize ulaşmak isterseniz, sesli yanıt sistemimize mesaj bırakabilirsiniz. Encard'ınızın ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın kaybolması ya da çalınması gibi güvenlikle ilgili bildirimleriniz için günün her saati güvenlik ekiplerimiz çağrılarınızı karşılayacaktır.

İşlem limit ve kısıtları

  • Enpara.com İnternet Şubesi'nden dilediğiniz miktarda para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi düşünerek, farklı tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu nedenle yüksek tutarlı işlemlerinizi son ana bırakmamanızı öneririz.
  • Enpara.com Cep Şubesi’nden bir günde başka hesaplara yapabileceğiniz toplam para transferi işlemleri 500.000 TL ile sınırlıdır. Cep telefonu numaralarına para transferi işlemleri günlük 2 adet ve toplam 1.000 TL, haftalık 4 adet ve toplam 2.000 TL, aylık 6 adet ve toplam 3.000 TL ile sınırlıdır.
  • Vadeli hesap açmak için alt limit 10 TL/USD/EURO'dur. Üst limit yoktur.
  • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinizde alt limit 10 USD'dir. Anlık işlem üst limiti 100.000 USD, günlük toplam işlem limiti ise hizmet kanalı bazında 500.000 USD'dir.
  • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinde kanal bazında günlük toplam işlem adedi limitleri Enpara.com İnternet Şube'sinde 10, Enpara.com Cep Şube'sinde 10 ve Enpara.com Çözüm Merkezi'nde 10 adettir.
  • ATM'lerden günlük toplam para çekme limitiniz Encard'ınızla 7.500 TL’dir. Bu limit dahilinde QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız olarak cep şubemizdeki “Karekod” adımı üzerinden günlük para çekme limitiniz ise toplamda 1.500 TL’dir.
  • Para yatırma özelliğine sahip QNB Finansbank ATM'lerinden günlük toplam para yatırma limitiniz 19.000 TL'dir.