İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

İşlem kısıtları

İşlem saatleri
İşlem saatleri İşlem limit ve kısıtları

İşlem saatleri

Enpara.com İnternet Şubesi ve Cep Şubesi

 • Aşağıdaki para transferi işlemlerinizi 7/24 olarak gerçekleştirebilirsiniz:
  • Enpara.com ve QNB Finansbank’taki hesaplara (Havale)
  • Diğer bankalardaki hesaplara 100.000 TL’ye kadar (FAST)
 • Diğer bankalardaki hesaplara yapacağınız 100.000 TL üzerindeki para transferlerinizi (EFT) sadece iş günlerinde 09:00 ile 17:15 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.
 • Fatura ödeme işlemleriniz için kurumların belirlediği zaman kısıtları geçerlidir.
 • Diğer bütün işlemlerinizi herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan, günün her saatinde gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem limit ve kısıtları

 • İş günleri 09:00 – 17:15 saatleri dışında ve tatil günleri gün boyunca yapacağınız FAST işlemleri günlük 20 adet ile sınırlıdır. Örneğin, cuma günü 09:00’dan önce 10 adet FAST işlemi yaptınız. 09:00-17:15 saatleri arasında adet limitine takılmadan işlem yapabilirsiniz. 17:15’ten sonra ise 10 adet daha FAST işlemi yaptığınızda adet limitiniz dolmuş olacaktır. Bundan sonraki transferleriniz bir sonraki iş gününde gerçekleşmek üzere talimat olarak kaydedilir. Cumartesi günü adet limitiniz sıfırlanır ve gün boyunca 20 adet FAST işlemi yapabilirsiniz.
 • Enpara.com İnternet Şubesi'nden dilediğiniz miktarda para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi düşünerek, farklı tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu nedenle yüksek tutarlı işlemlerinizi son ana bırakmamanızı öneririz.
 • Enpara.com Cep Şubesi’nden bir günde başka hesaplara yapabileceğiniz toplam para transferi işlemleri 5.000.000 TL ile sınırlıdır. Cep telefonu numaralarına para transferi işlemleri günlük 2 adet ve toplam 5.000 TL, haftalık 4 adet ve toplam 10.000 TL, aylık 6 adet ve toplam 15.000 TL ile sınırlıdır.
 • Vadeli hesap açmak için alt limit 10 TL/USD/EURO'dur. Üst limit yoktur.
 • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinizde alt limit 1 USD'dir. Anlık işlem üst limiti 100.000 USD, günlük toplam işlem limiti ise hizmet kanalı bazında 500.000 USD'dir.
 • Döviz ve altın alış/satış işlemlerinde kanal bazında günlük toplam işlem adedi limitleri Enpara.com İnternet Şube'sinde 10, Enpara.com Cep Şube'sinde 10 ve Enpara.com Çözüm Merkezi'nde 10 adettir.
 • Fatura ödemeleri ilgili yasal düzenleme gereğince aylık toplam 40 adet ile sınırlıdır. Bu limit aylık olarak Enpara.com Cep Şubesi için 20, Enpara.com İnternet Şubesi için 10 ve Enpara.com Çözüm Merkezi için 10 adet olarak uygulanır.
 • ATM'lerden günlük toplam para çekme limitiniz Encard'ınızla 10.000 TL’dir. Bu limit dahilinde QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız olarak cep şubemizdeki “Karekod” adımı üzerinden günlük para çekme limitiniz ise toplamda 5.000 TL’dir.
 • Para yatırma özelliğine sahip QNB Finansbank ATM'lerinden günlük toplam para yatırma limitiniz 185.000 TL'dir.