Su faturası ödeme

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-FATURA-ODEME-946x350

Fatura ödeme işlemlerini günümüzde internet aracılığıyla yapmak hem zaman hem de maliyet açısından avantaj sağlıyor. Ödemelerinizi online olarak gerçekleştirdiğinizde sıra beklemenize gerek kalmadığı gibi, hizmet bedeli ya da ücret gibi maliyetleri de azaltmanız mümkün oluyor. Online fatura ödemek için hizmet aldığınız kurumun internet sitelerini kullanabileceğiniz gibi, online bankacılık sayesinde de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-300x250

Bankanızın internet şubesi veya mobil uygulaması üzerinden online fatura ödemesi yaparken kredi kartı ya da banka kartı bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan işleminizi tamamlamanız oldukça kolay. Online su faturası ödemesi yapmak için bankanızın internet şubesi veya mobil uygulamasını kullanarak Ödemeler > Fatura ödemeleri adımlarını takip edebilirsiniz.


Su faturası için otomatik ödeme talimatı verme


Faturalarınızı düzenli şekilde ödemek için en kolay yöntemin, otomatik ödeme talimatı olduğu söylenebilir. Bankanızın internet veya mobil şubesi aracılığıyla otomatik fatura ödeme talimatı vererek su faturanızın her ay düzenli şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece faturalarınızı sürekli takip etmek zorunda kalmayacağınız gibi, ödemenin gecikmesi ya da aldığınız hizmetin gecikme nedeniyle durdurulması gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.


Su faturası için otomatik ödeme talimatı vermek istemiyorsanız işleminizi kaydederek hızlı işlem seçeneğini kullanabilirsiniz. Hizmet aldığınız kurum adını ve abone numaranızı hızlı fatura ödeme seçeneğine kaydederek bilgilerinizi yeniden girmenize gerek kalmadan faturanızı istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.


İnternet bankacılığıyla su faturası ödeme


Otomatik fatura ödeme talimatı ya da hızlı ödeme seçeneğini kullanmak genellikle ücretsiz olsa da birçok banka fatura ödemeleri için belli oranlarda ücret alıyor. Ücretsiz ve masrafsız online su faturası ödemek için komisyon almayan bankaları tercih edebilirsiniz.


Enpara.com olarak, fatura ödemelerinde herhangi bir işlem ücreti almayan bankaların başında geliyoruz. Enpara.com İnternet veya Cep Şubesi aracılığıyla online su faturası ödeme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ana menüde yer alan Ödemeler adımını seçerek Fatura ödeme > Su faturası adımlarını takip edebilir, abone bilgilerinizi girerek faturanızı kolayca, ücretsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı vererek su faturanızın her ay düzenli olarak, ücretsiz bir şekilde ödenmesini de sağlayabilirsiniz. Siz de Enpara.com müşterisi olmak isterseniz web sitemiz üzerinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.