Online fatura ödeme

İnternetten fatura ödeme işlemleriniz için Enpara.com cep şubesini kullanın hiçbir ücret ödemeyin.

Online fatura ödeme yöntemiyle telefon, elektrik, su, doğalgaz gibi tüm faturalar internet aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Faturaları internetten ödemek güvenilir ve pratik bir yol olmakla birlikte size zaman da kazandırıyor. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda hiçbir şey yapılmasına gerek kalmadan ödemeler gerçekleştiriliyor. Her faturayı ilgili kurum üzerinden tek tek ödemek yerine, banka aracılığıyla tek bir yerden ödemek de büyük kolaylık sağlıyor.


ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-300x250

Online doğalgaz faturası ödeme


Doğalgaz faturalarını internetten yatırmak hem sıra bekleme sorununu ortadan kaldırıyor, hem de işlemin kolayca yapılmasını sağlıyor. Bankaların dijital kanalları sayesinde faturalarınızı nerede olursanız olun kolayca ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca, doğalgaz faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vererek son ödeme tarihini unutmanın veya aldığınız hizmetin kesilmesinin önüne geçebilirsiniz. Online doğalgaz faturası ödeme işlemi sırasında hesap bakiyenizin ya da kartınızın kullanılabilir bakiyesinin yetersiz olması durumunda, bazı bankalar ek limit hizmeti sunuyor. Böylece ödeme sırasında hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda bile fatura ödeme işleminizi tamamlayabiliyorsunuz.


Online elektrik faturası ödeme


Elektrik faturanızı online ödemek için bankanızın internet veya mobil şubesi üzerinden abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Güncel faturalarınızı ve varsa ödenmemiş diğer faturalarınızı bu bölümden inceleyerek seçtiğiniz faturaları kolayca ödeyebilirsiniz. Online fatura ödeme servisleri sayesinde şehir dışında ya da yurt dışında olduğunuz zamanlarda bile faturalarınızı kolayca takip edebilirsiniz. İnternetten elektrik faturası yatırma işleminizi dilediğiniz zaman, oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.


Online su faturası ödeme


İnternet ya da mobil şube kullanmak, su faturası ödeme sürecini oldukça kolay bir hale getiriyor. Banka hesabınız ya da kredi kartınız üzerinden ödeme yapmanız farklı kurumlara yapılacak ödemeleri kısa sürede tamamlamanıza imkan sağlıyor. Bankalar genellikle Türkiye genelindeki tüm kurumlarla anlaşmalı olduğu için, işleminizi bankanız üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, eğer faturalarınızı sürekli takip etmek istemiyorsanız otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik su faturası ödeme talimatı vermeniz durumunda her ay son ödeme tarihinde, fatura tutarınız bakiyenizden düşülerek işleminiz tamamlanır. Böylece, gecikme faizi veya kesinti gibi durumlarla karşılaşmadan, faturalarınızın düzenli olarak ödenmesini sağlayabiliyorsunuz.


Online internet faturası ödeme


İnternet faturanızı ödemek için hizmet aldığınız kurumun fiziksel şubesine gitmek yerine online internet faturası ödeme işlem yapmayı tercih etmek size kolaylık sağlar. Ayrıca, son ödeme tarihini geciktirmemek ve faturalarınızın sizin için düzenli olarak takip edilmesini sağlamak için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Faturanızı online olarak yatırmanız bir dakikadan kısa sürer ve bankanız üzerinden yapacağınız işlemlerde herhangi bir güvenlik sorunuyla da karşılaşmazsınız. Mobil bankacılık kullanıyorsanız faturanızı istediğiniz anda istediğiniz yerden çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bankalar online fatura ödeme işlemleri için belli oranlarda ücret talep edebilir. Bu nedenle işlemi yapmadan önce işlemi gerçekleştireceğiniz bankanın ücretlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Fatura öderken işlem ücreti ödemek istemiyorsanız fatura ödeme işlem bedeli almayan bankaları tercih edebilirsiniz.


Online telefon faturası ödeme


Online telefon faturası ödemek için internet veya mobil şube üzerinden kurum/fatura ödemeleri adımını takip ederek hizmet aldığınız telekomünikasyon firmasını seçebilir ve ödemenizi anında yapabilirsiniz. Ev ya da cep telefonu faturası ödemek için şubelere ya da fatura ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmadan işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Hat açma ve kapama ücreti, gecikme faizi gibi bedeller ödememek için faturalarınızı düzenli olarak takip etmeniz önem taşır. Eğer telefon faturanızı sürekli takip etmek istemiyorsanız bankanız üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, böylece ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan faturalarınızın her ay düzenli bir şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Son fatura ödeme tarihinizde hesabınızda yeterli bakiyenin bulunmaması durumunda, işleminizi tamamlamanız için bazı bankalar anında ek limit hesabı tanımlayabiliyor. Ödeme işlemlerinizde ek limit veya kredili mevduat hesabı tanımlayan bankaları tercih ederek faturanızın gecikmesini engelleyebilirsiniz.


Online televizyon faturası ödeme


Televizyon faturasını internetten ödemek için bankanızın internet ve mobil şubesini kullanabilirsiniz. Böylece faturalarınızı ödemek için sıra beklemenize ya da fiziksel şubelere gitmenize gerek kalmadan televizyon faturanızı kolay ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. İnternet veya mobil bankacılığa giriş yaparak kurum/fatura ödemeleri adımından, hizmet aldığınız kurumu seçerek fatura yatırma işleminizi bir dakikadan kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı vererek faturanızın her ay düzenli olarak ödenmesini sağlayabilir ya da hızlı işlem kaydı tanımlayarak bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan her ay ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.


Cep telefonu tl yükleme


Faturasız hattınıza TL yüklemek ya da sevdiklerinize TL transferi yapmak için internet veya mobil bankacılıktan yararlanabilirsiniz. TL yüklemek istediğiniz operatörü seçip işlem yapacağınız telefon numarasınıı girerek istediğiniz miktarda TL yükleme işlemi yapmanız oldukça kolay. Mobil bankacılık kullanıyorsanız istediğiniz zaman istediğiniz yerden cep telefonuna TL gönderme işlemi yapabilirsiniz. Düzenli TL yükleme işlemleri içinse otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.


İşlem ücreti olmadan online fatura ödeme


İnternetin ve mobil cihazların herkes tarafından erişilebilir hale gelmesi, fatura ödeme sürecini de kolaylaştırıyor. Online fatura ödeme hizmeti sayesinde birkaç dakika içerisinde elektrik, su, doğalgaz, telefon ya da televizyon faturalarınızın tamamını ödeyebilirsiniz. Tek tek kurumlar üzerinden ödeme yapmak yerine, online bankacılık ile faturalarınızı tek bir yerden kolayca ödemek mümkün.


Enpara.com olarak, fatura ödeme işlemi için müşterilerimizden hiçbir zaman ücret veya komisyon almıyoruz. Ayrıca, Enpara.com’da ücretsiz fatura ödeme işlemi yapmak için herhangi bir koşul gerekmiyor. Siz de web sitemiz üzerinden hemen Enpara.com’a başvurarak fatura ödeme işlemlerinizi kolay ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-946x145

İlgili yazılar

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.