Sonradan kredi kartı borcu taksitlendirme

Kredi kartınız harcama anında yapılan taksitlendirme avantajlarına ek olarak, hizmet kanalları üzerinden taksitlendirme fırsatı da sunar. Bu fırsat bankaların kullanıcı politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Kredi kartınız ile yaptığınız bir harcamayı ekstre kesim tarihi önce cep şube ya da internet şube üzerinden genelde vade farkı ödeyerek taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca, bankanızın size sağladığı avantajlar ile ödeme anında sunulan ek taksitlerle harcamanızı planlayabilirsiniz.

Tek çekim harcamların sonradan taksitlendirilmesi

Kredi kartını kullandığınız bankalar alışveriş yaptığınız mağazalarla çeşitli taksit anlaşmaları yapar. Bu anlaşmalar sonucunda mağazalar size vade farksız ya da vade farklı olarak anında taksitlendirme fırsatı verirler. Banka ve satıcı arasında anlaşma olmaması durumunda ise tek çekim ile ücretin peşin olarak satıcıya ödenmesi sağlanır. Bu durumda kredi kartınızın ana faydalarından olan taksitlendirme özelliğinden faydalanamazsınız. Dolayısıyla ödeme planınıza uymayan böyle bir ürünü satın almaktan vazgeçebilir, ihtiyacınız olmasına rağmen ertelemiş olursunuz.

Kredi kartlarının daha sonra taksitlendirme seçeneği, ihtiyaçlarınızın ertelenmemesini ve harcama planınızın dışına çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.

Kendi ödeme şeklini belirleyebilme özgürlüğü

Kredi kartı borcunu geri ödeme yönteminizin, mevcut şartlarınıza uyum sağlaması ve yaptığınız harcamalarla ilgili taksitlendirme hakkınızı kullanabilmeniz son derece önemlidir. Kredi kartı harcamalarınızı sonradan taksitlendirerek anlık olarak gider yönetiminizi rahatlatabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı’nızla her ay içinde yaptığınız 1.000 TL’ye kadar olan 3 adet harcamanızı vade farkı olmadan, herhangi bir masraf veya ek ücret ödemeden internet ve cep şubemizden kolaylıkla taksitlendirebilirsiniz. Detaylı bilgiyi ilgili kampanya sayfasında bulabilirsiniz.