Televizyon faturası ödeme

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-ONLINE-FATURA-ODEME-946x350

Yararlandığınız televizyon yayını hizmeti ödemelerinizi bankaların dijital kanalları üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz! Online fatura ödeme adımından televizyon faturanızı bir tıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca D-Smart, Türksat Kablo TV, Digitürk ve D-Smart Net gibi pek çok kuruluşa ait faturalarınızı aynı anda yönetebilme şansınız da bulunuyor. Böylece, geriye sadece kesintisiz bir şekilde sevdiğiniz programların ve dizilerin keyfini çıkarmak kalıyor. TV hizmeti aldığınız kurumu seçerek, bankanızın internet veya mobil şubesi üzerinden televizyon faturası ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-300x250

Ekpara limiti ile bakiyesiz fatura ödeme


Kanal hizmet bedelini ister vadesiz mevduat hesabınızı ister kredi kartınızı ya da hesabınızda bakiyeniz yoksa Ekpara'nızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Vadesiz hesabınız üzerinden işlemin yapılabilmesi için hesabınızda mutlaka yeterli bakiyenin bulunması gerekiyor. Ayrıca, otomatik ödeme talimatı vererek herhangi bir ek işlem yapmadan ödemelerinizin gününde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz, TV faturalarınızı unutma derdini ortadan kaldırabilirsiniz.


Talimatınızı bankanızın internet veya mobil şubesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Talimatlı ödemelerde, tek tuşla işlemleriniz sonlandırılırken, talimatsız yapılan ödemelerde her seferinde fatura bilgisi girmeniz ve onay vermeniz gerekiyor.


Enpara.com’da televizyon faturası ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi, internet veya cep şubemizde yer alan "Transfer/Ödeme" menüsü üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ödemeleriniz için tek seferlik veya düzenli ödeme talimatı verebilir, ya da hızlı işlem kaydı yaratarak ihtiyacınız olduğunda tek tuşla işlem yapabilirsiniz. Enpara.com müşterisi olmak için web sitemizden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ENP-21734-BILGI-BANKASI-BIREYSEL-EFT-HAVALE-VE-PARA-TRANSFERLERI-946x145

İlgili ürünler

Enpara.com Bilgi Bankası’nda yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemekte olup Enpara.com’un sunmakta olduğu veya sunacağı ürünlerle, servislerle veya kampanyalarla ilgili bir taahhüt içermemektedir. İçeriklerde yer alan bilgiler hakkında konunun uzmanlarına danışmanızı ve önerileri uygulamadan önce uzman görüşlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.