Avantajlı ihtiyaç kredisi burada!

Kredi tutarı
1.000 TL 350.000 TL
Taksit sayısı
3 ay 36 ay
Aylık faiz oranı - %
Aylık taksit tutarı - TL
Toplam geri ödeme tutarı - TL
Masraflar 0 TL
DİĞER BİLGİLER

Kredi Taksit Sayısı Hakkında Bilgilendirme

Kredi tutarı
Taksit sayısı
Taksit tutarı
Hesabınıza yatacak net tutar
0 TL
Toplam geri ödeme tutarı
Aylık faiz oranı
Masraflar
0 TL
Sigorta prim tutarı
Yıllık maliyet oranı
Tüm detayları gör

Sıkça sorulan sorular

 • İhtiyaç kredisi nedir?

  Bankaların, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için sunduğu ihtiyaç kredisi, aynı zamanda tüketici kredisi olarak da adlandırılıyor. İhtiyaç kredisi ürünü kredi kullananların büyük çoğunluğunun tercih ettiği bir kredi türü olarak düşünülebilir.

  Enpara.com İhtiyaç Kredisi ise herhangi bir ücret, masraf, komisyon içermeyen, belirli bir vade boyunca aylık eşit taksitler halinde geri ödenen bir bireysel kredidir.
 • Masrafsız ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

  Enpara.com İhtiyaç Kredisinin hiçbir ücret, dosya masrafı ve komisyonu yoktur. Yani Enpara.com’dan gönül rahatlığıyla masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

  Enpara.com müşterisi iseniz, internet şubemizdeki "Krediler" menüsünden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz web sitemizdeki kredi başvuru adımından başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda kredinizi kullanabilmek için öncelikle Enpara.com müşterisi olmanız gerekir. Müşteri olma işlemleriniz tamamlandıktan sonra, Enpara.com internet veya cep şubesinden ilgili krediyi seçerek başvuru sürecinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Düşük faizli ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır?

  İhtiyaç kredisi faiz oranları dönemsel olarak değişkenlik göstermekle birlikte Enpara.com'da hiçbir masraf, ücret veya komisyon yoktur. Avantajlı faiz oranlarına ve toplam maliyet oranlarına ihtiyaç kredisi hesaplama aracını kullanarak ulaşabilirsiniz.
 • Kimler ihtiyaç kredisi alabilir?

  Dileyen herkes başvurabilir. Yapılan kredi başvurusu QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde birçok farklı ölçüt dikkate alınarak değerlendirilir. Değerlendirme sonucu olumlu olan herkes kullanabilir. Yapılan başvuruların olumlu değerlendirilmesini sağlayacak en önemli etkenler şunlardır:

  • 18 yaşını doldurmuş olması
  • Düzenli ve kayıtlı bir meslek geliri sahipliği olması
  • Daha önceki kredi/kredi kartı borçlarının düzenli olarak ödenmiş olması
  • Tüm bankalardaki mevcut kredi/kredi kartı borçlarının kayıtlı meslek gelirine oranla makul bir seviyede olması
 • En az / en fazla ne kadar ihtiyaç kredisi çekebilirim?

  En az 1.000 TL, en fazla 350.000 TL tutarında kredi için başvuru alabiliyoruz. İhtiyacınız olan kredi tutarını, hesaplama aracını kullanarak kendinize en uygun oran ve vadeyi belirleyebilirsiniz.

  Size özel sunabileceğimiz en yüksek kredi tutarını belirleyebilmek için yapacağınız başvuruyu değerlendirmemiz gerekir.
 • İhtiyaç kredisi başvurusu için hangi belgeler gerekli?

  Eğer Enpara.com müşterisiyseniz, hiçbir belgeye gerek yok. Kredinizi hiçbir belge, kefil veya teminata ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Eğer Enpara.com müşterisi değilseniz, sadece müşteri olurken ehliyet, nüfus cüzdanı ya da pasaportunuz gereklidir.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var