Uber yolculuklarınızın %20’si bizden!

Uber yolculuklarınızın %20’si bizden!
31 Mayıs 2024’e kadar her ay Uber uygulaması üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %20’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2024 - 31 Mayıs 2024
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Uber uygulaması üzerinden harcama yapmanız,
 • Harcama yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 10.000 TL olması,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Uber uygulaması üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)

 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması gerekir.

 • Örneğin; Uber uygulaması üzerinden 15 Mart’ta 225 TL, 25 Mart’ta ise 135 TL ulaşım harcaması yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 5 Nisan’da toplam harcamanızın %20’si olan 72 TL iadenizi alabilmeniz için, 1 Nisan’da sistemlerimizi kontrol ettiğimizde Şubat ayında Ayın Enparalısı olmanız ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Şubat ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Kredi Kartı’nızı Uber uygulamasında yer alan “Cüzdan > Ödeme yöntemleri” adımını kullanarak kaydetmeniz ve ödeme seçeneği olarak tanımladığınız kredi kartı olarak seçmeniz gerekmektedir.

 • Kampanya boyunca aylık toplam 500 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %20 iade kazanılır. Ay içinde toplamda 500 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 500 TL'nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Aylık maksimum 100 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 300 TL iade alınabilir.

 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.

 • Kampanya kapsamında satın alınan hizmetle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyeti Uber uygulamasında yer alan “Yardım” adımından iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

 • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.