İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Oyunseverlere Steam’de %50 indirim!

Oyunseverlere Steam’de %50 indirim!
Evde kalan oyunsever Enparalılar için kampanyamıza Encard’ı da dahil ettik ve indirim oranını %50’ye çıkardık! Oyunsever Enparalılar’ın 30 Nisan 2020’ye kadar ‘Ayın Enparalısı’ oldukları her ay Steam üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartları'yla yapacakları aylık toplam 50 TL'ye kadar olan alışverişlerinin %50’si Enpara.com’dan iade!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2020 - 30 Nisan 2020
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Steam üzerinden alışveriş yapmanız,
  • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar  'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
“Kampanya 30 Nisan’dan sonra devam etmeyecek mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hiç merak etmeyin, daha önce söz verdiğimiz gibi kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. 1 Mayıs itibarıyla uygulayacağımız kampanya şartını Nisan ayında tekrar değerlendirip sizlere duyuracağız.

Nelere dikkat etmelisiniz?
  • Kampanya 1 Mart – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı ile Steam üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

 

  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Steam harcaması yaptığınız ayın sonuna kadar Ayın Enparalısı olmanız gerekir.

  • Steam üzerinden yapılan harcamalarda Enpara.com Kredi Kartı veya Mastercard logolu Encard ile ödeme yapıyorsanız ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Mastercard veya Mastercard (BoaCompra/National), VISA logolu Encard ile ödeme yapıyorsanız ödeme yöntemi olarak "VISA veya VISA (BoaCompra/National) seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

  • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 25 TL, 2 aylık kampanya boyunca toplamda maksimum 50 TL indirim kazanılabilir.

  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Öncesinde kazanılan ve Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılan indirim tutarı, satın alınan ürün veya ürünlerin iadesi sonrası Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.