Oyunseverlere Steam’de %30 indirim!

Oyunseverlere Steam’de %30 indirim!
31 Mayıs 2020’ye kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay Steam üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %30’u Enpara.com'dan!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2020 - 31 Mayıs 2020
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • 1 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı’nızla Steam üzerinden alışveriş yapmanız,
  • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
 
Nelere dikkat etmelisiniz?
  • Kampanya 1 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı ile Steam üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) Encard ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.

  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Steam harcaması yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız gerekir.

  • Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Mastercard ve Mastercard (BoaCompra/National) seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

  • Kampanya boyunca aylık toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %30 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL (Mart ve Nisan ayında 25 TL iade yapılmıştır.), kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 65 TL indirim kazanılabilir. 

  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Öncesinde kazanılan ve Enpara.com Vadesiz TL hesabına yatırılan indirim tutarı, satın alınan ürün veya ürünlerin iadesi sonrası Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.

  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

  • Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.