Sayenizde çocuklarımızın eğitimine destek oluyoruz!

Sayenizde çocuklarımızın eğitimine destek oluyoruz!
2015 yılında bizi yakınlarına tavsiye eden müşterilerimiz adına TEMA Vakfı aracılığıyla diktiğimiz ağaçlar kocaman bir hatıra ormanına dönüştü ve bugün hatıra ormanımızda tam 115.000 ağacımız oldu. 2016 yılı için ise Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ile bir işbirliği yaptık. Bu işbirliği çerçevesinde, 2016 yılı boyunca Enpara.com'u tavsiye ederek bizimle çalışmasına destek olduğunuz her yeni müşterimiz için onay vermeniz halinde sizin adınıza AÇEV'e bir bağışta bulunacağız. Bu bağış ile ihtiyaç sahibi bir çocuk AÇEV'in "Okul Öncesi Eğitim" programı kapsamında 1 saatlik eğitim alacak.
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2016 - 31 Aralık 2016
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com müşterileri

Hangi durumlarda sizin adınıza Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağış yapıyoruz?

 • 1 Ocak 2016'dan yıl sonuna kadarsizin tavsiyeniz üzerine Enpara.com'lu olduğunu sistemsel olarak takip edebildiğimiz her yeni müşterimiz için AÇEV'e bağış yapacağız. Siz bizi tavsiye etmeye devam ettikçe tavsiyeniz üzerine müşterimiz olan kişi sayısı kadar çocuğun AÇEV'de bir saatlik eğitim almasını sağlamış olacaksınız.
 • Aşağıdaki adımlardan birini takip ederek, tanıdıklarınıza Enpara.com’u tavsiye edebilir ve bunu bizim de sistemsel olarak takip etmemizi sağlayabilirsiniz.
  • Web sitemizin sayfa alt bilgisinde bulunan 'Bizi tavsiye edin' adımı veya
  • İnternet veya cep şubemizden güvenli çıkış yaptığınızda karşınıza çıkan "Bizi tavsiye edin" adımı üzerinden Enpara.com’u kullanarak memnun olacağını düşündüğünüz kişilerin bilgilerini girebilirsiniz.
 • Tavsiyelerinizin bu adımlardan bize ulaşmasının ardından, bizi tavsiye ettiğiniz kişileri arayarak kendilerine Enpara.com'u tanıtacağız. Bu tanıtım sonrasında Enpara.com'lu olan her bir kişi için size bir onay e-postası gönderecek ve onaylamanız halinde adınıza AÇEV'e bağış yapacağız.
 • Alternatif olarak, bizi tavsiye ettiğiniz kişiler başvuru formumuzdaki "Bizi nereden duydunuz?" sorusunda "Tavsiye" seçeneğine sizin bilgilerinizi girebilir ve sistemsel olarak takip etmemizi sağlayabilirler. Ardından size göndereceğimiz e-postaya onay vermeniz halinde adınıza bağış yapacağız.

 

 

Sizin adınıza bağış yaptığımızdan nasıl haberdar olursunuz?

 

 • Her ayın ilk 5 iş günü içinde size bir e-posta atarak, varsa bir önceki ay sizin tavsiyeleriniz sayesinde kazandığımız yeni müşteri(ler) için adınıza bağış yapmak ve AÇEV'den dijital bağış sertifikası alabilmeniz için ad/soyad ve e-posta adresi bilgilerinizi AÇEV ile paylaşmak için sizden onay isteyeceğiz. Onay vermeniz durumunda dijital sertifika(ları)nız en geç 1 ay içinde AÇEV tarafından e-posta yoluyla size ulaştırılacak.

 

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • AÇEV'e yapılacak bağış ve kişiye özel sertifika gönderimi, tavsiye edilen kişi Enpara.com müşterisi olduğunda, tavsiye eden kişinin gönderdiğimiz e-postaya onay vermesi halinde gerçekleştirilir.
 • Bir kişi adına yapılacak bağışta herhangi bir üst sınır yoktur. Müşterilerimiz adına 2016 yılı boyunca tavsiyeleriyle bize kazandırdıkları her bir yeni müşteri için, tavsiye eden kişinin onay vermesi halinde bağış yapılacaktır. Yapılan her bir bağış ile bir çocuğun bir eğitim saati karşılanır.
 • Aynı kişinin birden fazla müşterimiz tarafından tavsiye edilmesi durumunda, sadece ilk tavsiye eden müşterimiz adına bağış yapılır.
 • Tavsiye edilen bir kişi, tavsiye edildiği tarihten önce Enpara.com müşterisi olmuş ise, tavsiye eden kişi adına bağış yapılmaz.
 • Tavsiye edilen bir kişi Enpara.com müşterisi olmayı tercih etmezse, tavsiye eden kişi adına bağış yapılmaz.
 • Tavsiye eden kişi Enpara.com müşterisi değilse, tavsiye ettiği kişi Enpara.com müşterisi olsa bile, tavsiye eden kişi adına bağış yapılmaz.
 • Sadece sistemsel olarak takip edebildiğimiz tavsiyeler için bağış yapılır. Yukarıda belirtilen yöntemler dışında, sistemsel olarak takip edemediğimiz tavsiyeler için bir bağış yapılmaz.
 • Enpara.com, bağış yapma ve dijital sertifika gönderimi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.