Spotify ve Netflix’te %50 indirim devam ediyor!

Spotify ve Netflix’te %50 indirim devam ediyor!
Spotify ve Netflix’te efsane indirim sizlerden gelen yoğun istek üzerine devam ediyor! 30 Haziran 2019’a kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay Spotify ve Netflix üzerinden Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapacağınız aylık toplam 30 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si Enpara.com’dan!
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2017 - 30 Haziran 2019
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için:


 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Temmuz 2017 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Encard'ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Spotify ve Netflix üzerinden harcama yapmanız,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama tarihinden bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.


Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için "Ayın Enparalısı" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Nelere dikkat etmelisiniz?


 • Kampanya 1 Temmuz 2017 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Spotify ve Netflix üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 360 TL indirim kazanılabilir.
 • İade işlemi Encard’ınız ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla ilgili ay içinde yapılan toplam harcama tutarı dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya sadece Spotify ve Netflix'in kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer platformlar (ör: iTunes, Google Play, App TV vb.) ve ödeme yöntemleri (ör: telekomünikasyon şirketi üzerinden faturalandırma) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yalnızca harcama yapılan ilgili ayda "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Her ay, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında harcama yapan, ancak ilgili ay içinde (harcama yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.