Her ay kahve harcamalarınızın %20’si bizden :)

Her ay kahve harcamalarınızın %20’si bizden :)
31 Mayıs 2024'e kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %20’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve o aya ait Enpara.com Kredi Kartı’nıza ait ekstre borcunuzun 10.000 TL olması yeterli! Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerini görmek için tıklayınız.
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2024 - 31 Mayıs 2024
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması (henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz),
 • İlgili harcamayı yaptığınız ayın içinde kesilen kredi kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay alacağınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında, mobil ödeme altyapısı olarak Masterpass’i kullanan kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden, Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek ay boyunca yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınız için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız, ilgili harcamanın yapıldığı ayın içinde kesilen kredi kartı ekstrenizdeki ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması gerekmektedir.
 • Örneğin; tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden 15 Mart’ta 140 TL, 20 Mart’ta ise 125 TL harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Nisan’da 53 TL iade alabilmeniz için, 1 Nisan’da sistemlerimizi kontrol ettiğimizde mart ayında Ayın Enparalısı olduğunuzu ve o aya ait kredi kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olduğunu görmemiz gerekir.
 • Kampanya boyunca her ay toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalar için iade yapılır. Ay boyunca yapılan toplam harcamaların 500 TL’nin üzerinde olması durumunda 500 TL’nin üzerinde kalan tutar için iade yapılmaz. Kampanya boyunca alınabilecek maksimum iade tutarı 300 TL’dir.
 • Kazanılan iade bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade alan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları içinden Enpara.com Kredi Kartı seçilerek yapılan bakiye yükleme işlemleri de kampanya kapsamındadır.
 • İlgili kahve zincirinden içecek ve yiyecek dışında satın alınan ürün veya ürünlerin geri verilmesi durumunda, ilgili harcamanız için iade yapılmaz. Kampanya kapsamında alınan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra geri verilen ürün(ler) için alınan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin mağazalarında yer alan fiziksel POS cihazları üzerinden şifreli ya da temassız olarak yapılan kredi kartı harcamaları kampanya kapsamında değildir.
 • Encard ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.