Harvard Business Review Türkiye aboneliğinize anında indirim Enpara.com’dan!

Harvard Business Review Türkiye aboneliğinize anında indirim Enpara.com’dan!
30 Nisan 2022’ye kadar www.hbrturkiye.com web/mobil sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapacağınız yıllık dijital abonelik ücreti harcamanız 139 TL yerine 79 TL!
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2022 - 30 Nisan 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.hbrturkiye.com web/mobil sitesi üzerinden yıllık dijital abonelik ücreti harcaması yapmanız yeterli.


Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile www.hbrturkiye.com web/mobil sitesi üzerinden yapılan yıllık dijital abonelik ücreti için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ve Sanal Encard ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
  • Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim ödeme sırasında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı bilgilerinizi girdikten sonra anında uygulanacaktır. Ödemeniz indirimli tutar üzerinden gerçekleşecektir.
  • Kampanya sadece dijital bireysel ve kurumsal abonelik alımlarında geçerlidir. Bir müşteri kampanya boyunca sadece bir kez indirimden faydalanabilir. Kurumsal abonelik satın alımlarında indirim sadece bir adet abonelik için uygulanacaktır.
  • Harvard Business Review Türkiye’nin iOS platformlarında bulunan mobil uygulaması üzerinden yapılan abonelik harcamaları kampanyaya dahil değildir.
  • Harvard Business Review Türkiye’nin sunduğu indirimler farklı indirim veya promosyonlarla aynı anda kullanılamaz.
  • Abonelik satın alımı sonrasında iptal etmeniz durumunda ödenen abonelik ücreti temel alınarak her bir sayının/günün birim fiyatı hesaplanır. O ana kadar teslim alınan sayıların ve/veya dijital içerik hizmetinin toplam tutarı ödenen tutardan düşülerek kalan tutar size iade edilir.
  • Harvard Business Review Türkiye web/mobil sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğunuz abonelikleri, kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek Harvard Business Review Türkiye mobil uygulamasında da kullanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyeti destek@infomag.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve Harvard Business Review Türkiye, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.