Eğitim/sağlık harcamalarınızı ve vergi/sigorta ödemelerinizi faizsiz sonradan taksitlendirin!

Eğitim/sağlık harcamalarınızı ve vergi/sigorta ödemelerinizi faizsiz sonradan taksitlendirin!
Her ekstre döneminde Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız 3 adet eğitim/sağlık harcamanızı ve vergi/sigorta ödemenizi toplamda 15.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2024 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Kredi Kartı’nız ile eğitim/sağlık harcaması ve/veya vergi/sigorta ödemesi yapmanız yeterli.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 31 Aralık 2024’e kadar geçerlidir.

 • Sonradan taksitlendirme kampanyamız sadece yurt içi eğitim/sağlık harcamalarınız ile vergi/sigorta ödemeleriniz için geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca yapacağınız 3 adet taksitsiz eğitim/sağlık harcamanızı ve vergi/sigorta ödemenizi toplamda 15.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da aynı limitler dahilinde taksitlendirilebilir, sanal kredi kartı için ek taksitlendirme hakkı yoktur.)

 • Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan "Kredi Kartı > Güncel dönem borcu" veya "Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme" adımları kullanılarak yapılabilir.

 • 3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 150 TL ile 15.000 TL arasındaki harcamalarınız/ödemeleriniz için kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 150 TL ile 5.000 TL arasında olması durumunda 1 hakkınız, 5.000 TL ile 10.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 15.000 TL- 30.000 TL arasındaki harcamalarınızı kredi kartları için belirlenen güncel harcama taksitlendirme faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.

 • Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda eğitim/sağlık harcamalarınız ve vergi/sigorta ödemelerinizi dilerseniz güncel harcama taksitlendirme faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz. Enpara.com Kredi Kartı’na ait güncel faiz ve ücretler tablosu için tıklayabilirsiniz.
   
 • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir. Geri verilen hakkınızı aynı dönemde yapacağınız farklı bir eğitim, sağlık harcamanız veya vergi, sigorta ödemeniz için kullanabilirsiniz.
 • 150 TL’nin altındaki harcamalar, eğitim/sağlık ve vergi/sigorta ödemesi dışındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
 • Enpara.com Kredi Kartı borcunuz yapılandırıldı ise yapılandırma süresi boyunca yapacağınız harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
 • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.