Bu kampanya roman olur :)

Bu kampanya roman olur :)
Kitapyurdu’ndan 30 Eylül’e kadar her ay Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 50 TL indirim ve kargo bedava fırsatı. Üstelik, Enpara.com olarak size 1 kitap da hediye ediyoruz. Kitap listesine ulaşmak ve sepetinize eklemek için tıklayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve 2 fatura ödeme talimatınızın olması yeterli!
Geçerlilik tarihi
04 Temmuz 2023 - 30 Eylül 2023
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı ile Kitapyurdu web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 200 TL ve üzeri bir harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Alışveriş yaptığınız ay 50 TL indirim kazanmak için harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.
 • Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Nelere dikkat etmelisiniz?
 • Kampanya 4 Temmuz – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 200 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.) 
 • İndirim kampanyamızdan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait ödeme kaydı bulunması gerekir.
 • Kargo bedava avantajından yararlanmak için Kitapyurdu üyeliği ile giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Kitapyurdu web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üyelik girişi yaptıktan sonra 200 TL ve üzeri ilk alışverişin ödeme aşamasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girmeniz durumunda “Teslimat Seçenekleri”nde yer alan en uygun fiyatlı kargo bedeli sipariş özetinizde ücretsiz olarak görülecektir.
 • Kitap hediyesi sadece tek seferde yapılan ilk 200 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 200 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 1 adet hediye kitap kazanılır. Tek seferde 200 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 200 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında hediye kitap kazanılmaz.
 • Örneğin; 17 Temmuz tarihinde Kitapyurdu.com’dan 200 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 7 Ağustos’ta iadenizi alabilmeniz için, 1 Ağustos’ta sistemlerimizi kontrol ettiğimizde temmuz ayında “Ayın Enparalısı” olmanız ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınıza ait ödemelerin 1 - 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmiş olması gerekir. Eğer temmuz ayı içerisinde "Ayın Enparalısı" olma ve fatura ödeme talimatı şartlarını yerine getiremediyseniz, Kitapyurdu.com’dan yaptığınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişiniz için sadece 1 adet hediye kitap ve kargo bedava faydalarından yararlanmış olursunuz.
 • Hediye kitap kampanyasından yararlanmak için eylül ayında sizlere sunulan ve Kitapyurdu.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerindeki kampanya sayfasında da yer alan (Ay'a Yolculuk, Görünmez Adam, Dede Korkut Hikayeleri, Arsen Lüpen-Kibar Hırsız, Sherlock Holmes/Kızıl Dosya, Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Mutlu Olma Sanatı, Bin Dokuz Yüz Seksen Dört-1984, Mai ve Siyah, Define Adası) kitaplardan birisini sepete eklemeniz gerekmektedir. Bu kitaplar her ay farklılık gösterecektir.
 • Hediye kitabınız, ödeme aşamasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra sipariş özetinizde ücretsiz olacaktır.
 • Kampanya kapsamında aylık maksimum 50 TL ve 1 adet hediye kitap, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 150 TL ve 3 adet hediye kitap kazanılır.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya, Kitapyurdu web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kartlar, para transferi (ör: EFT, havale), kapıda ödeme gibi yöntemlerle yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir mobil bildirim ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 200 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. Ancak ilk siparişinizde hediye kitabınızı almış olduğunuz için yeni siparişinizde tekrar hediye kitap seçiminden faydalanamazsınız.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti editor@kitapyurdu.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kitapyurdu, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.