Ayın Enparalılarına Trendyol’da 20 TL indirim!

Ayın Enparalılarına Trendyol’da 20 TL indirim!
1 -31 Mart tarihleri arasında "Ayın Enparalısı" olun, Trendyol’dan Encard’ınızla veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Mart 2018 - 31 Mart 2018
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan kazandığınız indirim, 6 Nisan 2018’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.


Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Nelere dikkat etmelisiniz?


  • Kampanya 1 - 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Trendyol.com veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir.
  • Kampanya sadece Encard ve Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya boyunca tek seferde 100 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 20 TL iade yapılır. 100 TL altında ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı 100 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 20 TL iade kazanılabilir.
  • Kampanyadan yalnızca Mart ayında "Ayın Enparalısı" olan müşteriler yararlanabilir. Mart ayı içinde, "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan, ancak Mart ayı içinde (alışveriş yapılan tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
  • Ay içinde yaptığınız harcamaya ait iadeniz 6 Nisan 2018’de Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 212 331 0 200 numaralı Trendyol Destek Hattı’nı arayarak ya da Trendyol.com veya mobil uygulamasının Yardım bölümünde yer alan E-posta Destek alanına yazarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.