Ayın Enparalılarına kitaplar %30 indirimli!

Ayın Enparalılarına kitaplar %30 indirimli!
Mayıs ayında "Ayın Enparalısı" olun, 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Encard’ınızla www.inkilap.com’dan 50 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirim kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Mayıs 2016 - 31 Mayıs 2016
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Mayıs - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Encard’ınızla www.inkilap.com'dan alışveriş yapmanız ve
 • Alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, mayıs ayı içinde (ayın son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca kazandığınız indirimler, 7 Haziran 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

 

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 1 - 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya sadece www.inkilap.com'dan yapılan alışverişler için geçerlidir, İnkılap Kitabevi’nin fiziksel mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.
 • Kampanya sadece Encard ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında toplam 50 TL’ye kadar yapılan alışverişler için %30 indirim kazanılır. Toplamda 50 TL’nin üzerinde alışveriş yapılması durumunda, 50 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Kampanya boyunca bir müşteri en fazla 15 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanya kapsamında yalnızca Mayıs ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Mayıs ayının son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olan müşteriler indirim kazanır. "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında alışveriş yapan ancak Mayıs ayı içinde "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanamayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. "Ayın Enparalısı" ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan iadeler toplu olarak 7 Haziran 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve iade kazanan müşteriler aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya indirimi kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin 6 Haziran 2016’dan sonra iptal/iade edilmesi durumunda ise, ilgili indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0(212) 496 11 11 numaralı İnkılap Kitabevi Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.