Ayın Enparalıları Storytel’i %50 indirimli dinliyor!

Ayın Enparalıları Storytel’i %50 indirimli dinliyor!
30 Haziran 2022’ye kadar Ayın Enparalısı olduğunuz her ay Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2022 - 30 Haziran 2022
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

 • Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Storytel web sitesi üzerinden aylık abonelik ücreti harcaması yapmanız,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında “Ayın Enparalısı” olup Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden yapılan aylık abonelik ücreti veya 1 aylık hediye kartı harcamaları için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız gerekir.
 • Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar ve yıllık abonelik ücreti harcaması kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni Storytel üyelerinin, sunulan abonelik planlarına göre değişen deneme süreleri bulunmaktadır, seçtiğiniz planın aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kartınıza otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Abonelik planınıza göre belirtilen deneme süresi sona ermeden aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez.
 • Storytel web sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğunuz abonelikleri, kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek Storytel mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. Storytel’in abonelik hizmeti kapsamında web üzerinden bir dinleme ve okuma deneyimi bulunmamaktadır. Storytel hediye kartları, Storytel web sitesi üzerinde ilgili alanda aktifleştirilir ve bu sayfada oluşturulan kullanıcı bilgileri ile sadece mobil uygulamada kullanılır.
 • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartınızdan teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 gün içinde kartınıza iade edilir.
 • Kampanya boyunca her ay yapacağınız 1 adet Storytel abonelik ücreti harcaması için %50 iade kazanılır. Abonelik ücreti iadesi, seçilen plana göre değişiklik göstermektedir. Aylık maksimum 19 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 114 TL iade alınabilir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek.tr@storytel.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.