Ayın Enparalılarına kitap alışverişlerinde 15 TL indirim!

Ayın Enparalılarına kitap alışverişlerinde 15 TL indirim!
30 Nisan 2019’a kadar "Ayın Enparalısı" olduğunuz her ay, Kidega.com üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’yla tek seferde yapacağınız ilk 50 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL indirim!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2019 - 30 Nisan 2019
Kimler kullanabilir?
Ayın Enparalıları

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için:


 • Enpara.com müşterisi olmanız,
 • 1 Ocak – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.kidega.com üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,
 • Harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.


Nasıl "Ayın Enparalısı" olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için  "Ayın Enparalısı" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Nelere dikkat etmelisiniz?


 • Kampanya 1 Ocak – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.kidega.com yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 50 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 45 TL indirim kazanılabilir.
 • Kampanyadan sadece harcama yapılan ilgili ayda (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, belirtilen ayların son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olan müşteriler faydalanabilir. Her ay "Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Detaylı bilgiye web sitemizde yer alan "Ayın Enparalısı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin kampanya kapsamında kazanılan iadelerin yansıtıldığı tarihten sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.