İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Duyurular

Engelsiz bankacılık01 Ocak 2018

Enpara.com olarak bankacılık hizmetlerine erişimin önündeki engelleri kaldırmak ve engelli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Bu kapsamda en az %40 engellilik durumunu gösteren belgelerini Enpara.com’a ileten müşterilerimiz;

  • Çözüm Merkezi’mizi aradıklarında sesli yanıt sistemimizi kolayca kullanıp müşteri danışmanlarımıza hızlı bir şekilde ulaşırlar,
  • Para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerini diğer banka ATM’lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirirler,
  • Para çekme, para yatırma, kredi/kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri QNB Finansbank şubeleri üzerinden gerçekleştirmek istemeleri durumunda sıramatikten öncelikli sıra numarası alırlar.

70 yaş ve üzeri tüm müşterilerimiz yukarıda belirttiğimiz tüm hak ve hizmetlerden herhangi bir bildirim yapmalarına gerek kalmadan faydalanırlar.


Görme engelli müşterilerimiz web/mobil sitelerimizi, internet ve cep şubemizi ekran okuyucu programları ile uyumlu bir şekilde kullanabilirler. Diğer taraftan, görme engelli müşterilerimizin dijital kanallarımızda yaşadığı deneyimi daha iyi bir noktaya taşıyabileceğimizin farkındayız ve bu konudaki çalışmalarımıza devam ediyoruz.


QNB Finansbank ATM’leri ve QNB Finansbank genelinde bankacılıkta engelleri kaldırmak için yapılan diğer çalışmalarla ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.


Enpara.com’un sunduğu ürün ve hizmetlere erişiminizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yaşadığınız problemi 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da cozum@enpara.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz. Karşılaştığınız problemi ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.


Enpara.com Ekibi