PayPal ödemelerinizi Encard'ınızla yapabilirsiniz!

PayPal nedir? Ne işe yarar?

PayPal dünyanın 190 ülkesinde kullanılan, binlerce online alışveriş sitesinde, 25 farklı para biriminde kart numaranız gibi önemli finansal bilgileri paylaşmadan online mağazalardan kredi ve banka kartlarınız ile alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir.

Alışverişinizi kolayca yaptınız. Ama ürün gelmedi mi? Ya da farklı bir ürün mü geldi? PayPal Alıcı Koruması ile paranızı geri alabilirsiniz.

Nasıl üye olunur?

www.paypal.com üzerinde kısa bir form doldurarak ücretsiz olarak bir PayPal hesabı açabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Paypal’a üye olduktan sonra kartınızı PayPal hesabınıza tanımlamanız gerekir. Üye olup giriş yaptıktan sonra Hesabım –> Kullanıcı profili menü adımından «Banka hesabı ekleyin veya düzenleyin» ya da «Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin» adımlarından yönlendirmeleri takip ederek Encard’ınızı (dolayısıyla Enpara.com Vadesiz TL hesabınızı) PayPal hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra sadece e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş tutarı PayPal hesabınız vasıtasıyla Enpara.com Vadesiz TL hesabınızın bakiyesinden düşülür ve kart bilgileriniz alışveriş yaptığınız internet siteleri ile asla paylaşılmaz.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için: www.paypal.com

Enpara.com
müşterisi değil misiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için Hemen Müşteri Olun
Başvuru formumuzu doldurmak yerine bizim sizi aramamızı isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Biz Sizi Arayalım
Kampanyayı tanıdıklarınızla
paylaşmak ister misiniz?
Facebook Paylaş Twitter Paylaş Linkedin Paylaş