İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

Ekpara

Şirketinizin kısa dönemli nakit sıkışıklıklarında destek Ekpara’dan!

Ekpara

Ekpara borcu hesaplama

Kullanılan Ekpara tutarı
0 TL 25.000 TL
Kullanım süresi
1 Gün 90 Gün
Aylık faiz oranı %1,98
Anapara borcu 5.000,00 TL
Faiz ve vergi borcu 0,00 TL
Toplam borç 0,00 TL
Ekpara, şirketinizin zor zamanlarında yanınızda!

Ekpara, Şirketinizin Günlük hesabına bağlı olarak çalışan bir kredi limitidir ve kısa dönemli nakit sıkışıklıklarınızda yanınızda olur.

Ekpara, şirketinizin zor zamanlarında yanınızda!
Şirket ödemelerini ve transferlerini ertelemeyin!
Şirket ödemelerini ve transferlerini ertelemeyin!

Şirketinizin Günlük hesabında yeterli bakiye olmadığı durumlarda, Ekpara limitinizi kullanarak ödemelerinizi ve transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekpara limitinizi onaylayın, Günlük hesabınıza anında tanımlansın!

Ekpara kullanabilmeniz için Enpara.com'un şirketinize bir limit teklif etmesi gerekir. Belirlenen limit internet şubemizde şirketinizin yetkili kullanıcılarının onayına sunulur ve onaylandığı anda şirketinizin Günlük hesabına tanımlanır.

Ekpara limitinizi onaylayın, Günlük hesabınıza anında tanımlansın!
Detaylı bilgi
  • Ekpara, şirketinizin Günlük hesabına bağlı olarak çalışan ve hesapta yeterli bakiye olmadığı durumlarda devreye girerek, şirketinizin ödemelerinin ve para transferlerinin gerçekleşmesini sağlayan bir kredi limitidir.
  • Ekpara kullanılması durumunda şirketinizin bir faiz borcu oluşur. Bu borç, kullanılan Ekpara tutarına, kullanılan süre boyunca Ekpara faiz oranının uygulanması yoluyla hesaplanır. Kullanılan Ekpara'nın faiz borcu, bu borca uygulanan vergi ile birlikte, bir sonraki ayın ilk iş günü Günlük hesaba yansıtılır ve aynı gün içerisinde ödenmesi gerekir.
  • Günlük hesapta yeterli bakiye varsa, bu borçlar hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, otomatik olarak ödenir. Ancak hesapta yeterli bakiye yoksa, faiz ve vergi borcunun ödenmesi için hesaba yeterli tutarda para aktarılması gerekir.
  • Şirketinizin Günlük hesabına Ekpara tanımlanabilmesi için Enpara.com'un şirketinize bir limit teklif etmesi gerekir. Şirketiniz, herhangi bir başvuru yapmanıza gerek olmadan, düzenli aralıklarla Ekpara limiti için değerlendirilir. QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde şirketinize bir limit sunulabildiği durumlarda bu limit Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi üzerinden şirketinizin yetkili kullanıcılarının onayına sunulur ve onaylandığı takdirde şirketinizin Günlük hesabına tanımlanır.
  • Günlük hesaba Ekpara limiti tanımlanması veya bu limitin kullanılması için şirketinizden herhangi bir masraf veya komisyon alınmaz.
  • Şirketinizin Ekpara limitini dilediğiniz zaman Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi'nden ya da Çözüm Merkezi'mizi arayarak düşürebilir veya tüm borçlarını ödedikten sonra tamamıyla kapatabilirsiniz.
  • Güncel Ekpara faiz oranı aylık %1,98'dir.
  • Şirketinizin Ekpara kullanımını ve borçlarını anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta ile aylık olarak gönderilen Günlük hesap özetinde şirketinizin Ekpara borç detaylarına ulaşabilirsiniz. Ek olarak, şirketinizin Günlük hesabının bakiyesinin Ekpara kullanılarak artıdan eksiye düştüğü durumlarda tercihinize göre SMS ve/veya e-posta yoluyla ücretsiz olarak bilgilendirilirsiniz. Enpara.com'un şirketinize sunduğu bilgilendirme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanım koşulları Bilgi ve belge hizmetlerimiz Enparalı ol

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var