Vadesiz mevduat hesabı

Vadesiz hesapla şirketinizin USD ve EUR transferlerini kolayca yapabilirsiniz!

Şirketinizin döviz transferlerini kolayca yapabileceğiniz hesap - Enpara.com Şirketim Vadesiz Mevduat Hesabı.

Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Enpara.com Şirketim hesabınızı hemen açın, hiçbir hesabınız için hessap işletim ücreti ödemeyin!
ucan_1000x836px

USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

Şirketinizin USD/EUR cinsinden para transferlerini kolayca yapabilir, QNB Finansbank dışına yapacağınız para transferlerinde uygun SWIFT ücretlerimizden yaralanabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Doviz_3x_1000x836px
Detaylı bilgi
 • Vadesiz hesaplar faiz kazandırmaz.
 • Minimum açılış tutarı yoktur.
 • USD ve EUR cinsinden olmak üzere sadece birer tane vadesiz mevduat hesabı açılabilir. Şirketinizin TL cinsinden tüm ihtiyaçları içinse Günlük hesabı kullanabilirsiniz.
 • USD ve EUR cinsinden tüm para transferleri, ödeme ve döviz alış/satış işlemleriniz bu hesaplardan yapılır.
 • Döviz alış/satış işlemleri 7/24 gerçekleştirilebilir, ancak avantajlı kurlar iş günü ve mesai saatleri içinde sunulur. Ayrıca döviz alış/satış işlemleri için bazı işlem kısıtları uygulanır.
 • Bu hesaplara nakit para yatırmak/çekmek için QNB Finansbank'ın döviz yatırma/çekme özelliği olan ATM’lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Yüklü miktarda nakit çekme/yatırma ihtiyaçlarınz için QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemler ücrete tabidir.
 • Şirketinizin tüm Vadesiz hesap hareketlerini ve döviz alış/satış fiyatlarını anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz.
Kullanım koşulları Döviz ve altın kurları İşlem kısıtları Enparalı ol

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

 • Şirketim için nasıl Vadesiz Mevduat hesabı açabilirim?

  Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’ndeki Hesaplar > Yeni Hesap Aç adımından ilgili hesap tipini seçerek USD veya EUR cinsinden bir Vadesiz Mevduat hesabı açabilirsiniz. Şirketinizin yetkili bir Enpara.com Şirketim kullanıcısıysanız aynı işlemi Enpara.com Şirketim Cep Şubesi’nden de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şirketimin Vadesiz USD ve EUR Mevduat hesaplarına nasıl para yatırabilirim?

  Şirketinizin Vadesiz USD ve EUR Mevduat hesaplarına gelen para transferi (SWIFT) yoluyla veya Encard’ınız ile yabancı para yatırma özelliğine sahip tüm QNB Finansbank ATM’lerini kullanarak para yatırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tüm QNB Finansbank şubelerinden de ücretsiz bir şekilde para yatırabilirsiniz.
 • Şirketimin Vadesiz USD ve EUR Mevduat hesaplarından nasıl para çekebilirim?

  Şirketinizin Günlük hesabından giden para transferi (SWIFT) yoluyla veya Encard’ınız ile yabancı para çekme özelliğine sahip tüm QNB Finansbank ATM’lerinden para çekerek para çıkartabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tüm QNB Finansbank şubelerinden de ücretsiz bir şekilde para çekebilirsiniz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var