Hem ödemelerinizi yapın, hem de gecelik faiz kazanın!

Günlük hesapla gün içinde şirketinizin bankacılık işlemlerini gerçekleştirirken, geceleri de hesapta kalan paranızın 50.000 TL’nin üzerindeki kısmı için yüksek faiz kazanırsınız.

Gün boyu işlemlerinizi ücretsiz yapabileceğiniz, gece boyu da yüksek faiz kazanacağız Enpara.com Şirketim Günlük Hesap.
Enpara.com Şirketim ile, hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemeyin!

Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de Günlük hesabınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Maaş öderken de kazanın!

Maaş ödemelerinizi Enpara.com Şirketim’den yaparak Günlük hesabınıza her gece yıllık +%1 ek faiz kazanabilirsiniz.

enpara_sirketim_gunluk_hesap_faiz
Detaylı bilgi
 • Günlük hesap, şirketinizin Enpara.com müşterisi olmasıyla birlikte otomatik olarak açılan bir Türk Lirası mevduat hesabıdır. Şirketiniz adına sadece tek bir Günlük hesap açılabilir.
 • Şirketinizin Türk Lirası cinsinden tüm para transferlerini ve ödemelerini ücretsiz olarak bu hesaptan yapabilir, gelen ödemelerini bu hesaba kabul edebilirsiniz.
 • Şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim de bu hesaba bağlı olarak çalışır. Yani tüm şirket alışverişlerinizi (fiziksel veya online) bu hesaptan gerçekleştirebilir, QNB Finansbank ATM'leri aracılığıyla bu hesaptan ücretsiz para çekip yatırabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
 • Yüklü miktarda nakit çekme/yatırma ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemler ücrete tabidir.
 • Günlük hesabın gün sonu bakiyesinin 50.000 TL'yi aşan kısmı her gece, sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan, otomatik olarak faiz kazanır. Günlük hesabın faiz oranı yıllık brüt oran olarak ilan edilir ve her gün değişebilir.
 • Örneğin gün sonunda hesapta 100.000 TL para var ise bu tutarın 50.000 TL'si o gece faiz kazanır. Kazanılan brüt faiz geliri üzerinden mevzuatta belirtilen oranda Gelir Vergisi kesintisi yapılır ve kalan net faiz geliri ertesi günün sabahında hesaba yansıtılır. Faiz kazanımının gerçekleştiği gece 23:00 ile sabah 05:00 arasında, hesap bakiyesinin faiz kazanan kısmı bankacılık işlemlerinde kullanılamaz.
 • Şirket çalışanlarınızın maaş vb. ödemelerini de Enpara.com Şirketim aracılığıyla gerçekleşirmeniz durumunda Günlük hesap, ilan edilen yıllık faiz oranına +%1 ek faiz kazanır. Maaş ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Günlük hesabın gecelik faiz kazanma özelliğini dilediğiniz zaman internet veya cep şubemizden tek tıkla kapatabilirsiniz. Kararınızı değiştirmeniz durumunda yine aynı şekilde bu özelliği açabilirsiniz.
 • Enpara.com'un internet veya cep şubesinden şirketinize bir Ekpara kredi limiti teklif etmesi ve bu teklifin kabul edilmesi durumunda, bu limit Günlük hesaba tanımlanır. Ekpara, Günlük hesapta yeterli bakiye olmadığı durumlarda şirketinizin ödemelerini ve transferlerini aksatmadan gerçekleştirmenizi sağlar. Ekpara ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Günlük hesabın hareketlerini anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz. Hesap özeti ise tercihinize göre haftalık veya aylık olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Enpara.com'un şirketinize sunduğu bilgilendirme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Maaş ödemeleri Ekpara Bilgi ve belge hizmetlerimiz Enparalı ol

İlgili kampanyalar

Tüm kampanyalarımızı inceleyin

Sıkça sorulan sorular

 • Şirketim için mutlaka bir Günlük hesap açmak zorunda mıyım? Eğer öyleyse Günlük hesabı faiz kazanmadan da kullanabilir miyim?

  Enpara.com Şirketim müşterisi olan tüm firmalar için otomatik olarak bir Günlük hesap açılır. Eğer Günlük hesabınızın faiz kazandırmasını istemiyorsanız, bu özelliği internet şubemizin Hesaplar>Günlük hesap detaylar adımından dilediğiniz zaman tek tıkla kapatabilirsiniz. Olur da fikrinizi değiştirip gecelik faiz kazanmaya karar verirseniz yine aynı şekilde bu özelliği açabilirsiniz.
 • Şirketimin hesap hareketlerini nereden görebilirim ve dökümünü nasıl alabilirim?

  Günlük hesabın hareketlerini anlık olarak internet veya cep şubemizden gözlemleyebilirsiniz. Hesap özeti ise tercihinize göre haftalık veya aylık olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca hesap hareketlerinizin dökümüne ihtiyacınız olduğu takdirde, web sitemizdeki Bize Yazın sayfasından ya da Çözüm Merkezi’mizi arayarak bize iletebilirsiniz. Bu belgelerinizi e-posta ile ücretsiz olarak alabileceğiniz gibi, gönderim ücreti karşılığında kurye ya da hızlı moto kurye ile basılı ve ıslak imzalı olarak da alabilirsiniz. Moto kurye ile yapılan teslimatlar sadece İstanbul ili sınırlarında kalan adresler için geçerlidir.
 • Şirketimin Günlük hesabına nasıl para yatırabilirim?

  Şirketinizin Günlük hesabına gelen para transferi (EFT/FAST/havale) yoluyla veya Encard’ınız ile para yatırma özelliğine sahip tüm QNB Finansbank ATM’lerini kullanarak para yatırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tüm QNB Finansbank şubelerinden ücretsiz bir şekilde para yatırabilirsiniz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var