7/24 alış ve satış işlemi!

Altın alış/satış işlemlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebilir, iş günü ve mesai saatleri içinde avantajlı kurlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Altin_3_3x_1000x836px
Enpara.com Şirketim hesabınızı hemen açın, hiçbir hesabınız için hessap işletim ücreti ödemeyin!

Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de altın hesabınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Detaylı bilgi
 • Altın hesabı bir vadesiz mevduat hesabıdır, faiz kazandırmaz. Altın fiyatlarındaki yükseliş veya düşüşe paralel olarak, hesabınızdaki altınların Türk Lirası değeri yükselebilir veya düşebilir.
 • Minimum açılış tutarı yoktur.
 • Altın hesabına altın girişi ve çıkışı, sadece Enpara.com Şirketim üzerinden altın alımı ve satımı yoluyla gerçekleştirilebilir. Tüm işlemler kaydi olarak gerçekleştirilir, yani altın hesabınıza fiziken altın yatıramaz veya hesabınızdan fiziken altın çıkaramazsınız.
 • Hesabınızdaki altınları kullanmak için önce altınlarınızı o an geçerli olan Enpara.com Şirketim alış kurundan satmanız ve böylelikle Günlük hesabınıza aktarmanız gerekir.
 • Altın alış ve satış işlemlerinizi TL veya gram altın cinsinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Altın alış/satış işlemleri 7/24 gerçekleştirilebilir, ancak avantajlı kurlar iş günü ve mesai saatleri içinde sunulur. Ayrıca altın alış/satış işlemleri için bazı işlem kısıtları uygulanır.
Kullanım koşulları Döviz ve altın kurları İşlem kısıtları Enparalı ol

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

 • Şirketim için nasıl Altın hesabı açabilirim?

  Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’nde Hesaplar > Yeni hesap aç > Altın hesabı adımlarını izleyerek Altın hesabı açabilirsiniz. Eğer şirketinizin yetkili bir Enpara.com kullanıcısıysanız aynı işlemi cep şubemizden de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şirketimin Altın hesabına nasıl altın yatırabilirim? Nasıl altın alırım?

  Enpara.com Şirketim Altın hesabına fiziksel olarak altın yatıramazsınız. Altın hesabınıza altın yatırabilmeniz için Günlük hesabınızın bakiyesini kullanarak Enpara.com Şirketim’in avantajlı fiyatlarından kaydi olarak altın almanız gerekir. Aldığınız altınlar direkt olarak şirketinizin Altın hesabına yatar. Altın hesabındaki tutarların fiziksel altınlardan oluşmadığını, altınların firmanız adınıza kaydi olarak tutulduğunu hatırlatmak isteriz.
 • Şirketimin Altın hesabındaki altınları nasıl dışarı çıkarabilirim? Altınları nasıl bozabilirim?

  Enpara.com Şirketim Altın hesabına fiziksel olarak altın yatıramadığınız gibi hesaptaki altınları da fiziksel olarak alamazsınız. Altın hesabındaki altınları dışarı çıkarabilmek için öncelikle bu altınları Enpara.com Şirketim’in avantajlı fiyatlarından Türk Lirası’na çevirmeniz ve böylelikle şirketinizin Günlük hesabına aktarmanız gerekir. Altın hesabındaki tutarların fiziksel altınlardan oluşmadığını, altınların firmanız adınıza kaydi olarak tutulduğunu hatırlatmak isteriz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var