Saha ekibimiz

Başvurunuzun ardından ziyaretinize gelen, başvurunuzu tamamlayan ve sorularınızı cevaplayarak sizi Enpara.com'la daha da yakından tanıştıran müşteri danışmanlarımızdan oluşuyor.

kariyer_3x
kariyer_3x2

Çözüm Merkezi ekibimiz

Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak, tüm talep, istek ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için gece gündüz çalışan Çözüm Merkezi ekibimiz sizden yalnızca bir telefon uzaklığında. 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak, uzun ve karmaşık menüler içinde kaybolmadan, en geç 30 saniye içinde güler yüzlü danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Merkez ekibimiz

Belki hiçbir zaman tanışma fırsatı bulamayacağınız ancak hayatınızı kolaylaştırmak ve tüm ürün ve hizmetlerimizden %100 memnun olmanızı sağlamak için durmaksızın çalışan Yönetim, Bilgi Teknolojileri ve Operasyon ekiplerimizden oluşuyor. Bu ekipler aynı zamanda Enpara.com'un sunacağı tüm yeniliklerin tasarımından ve geliştirilmesinden sorumlu.

kariyer_3x_3

Ekibimizi tanıyın

Emel Sıla A.
Emel Sıla A.

Herkesin birbirine yardım ettiği, yöneticilerimizin bizi desteklediği ve takım ruhunun canlı olduğu Enpara.com'da çalıştığım için şanslıyım.

Sinem Y.
Sinem Y.

Her zaman her konuda yöneticilerimin ve çalışma arkadaşlarımın desteği işimi aşkla yapmama sebep oluyor :)

Ayşegül T.
Ayşegül T.

İçeriye adım atar atmaz Enpara.com'un farkını çalışan herkesin gözlerinden hissedebileceğiniz bir çalışma ortamı düşünün. Bu ailenin bir parçası olmaktan her gün daha mutluluk duyuyorum.

Batuhan Ö.
Batuhan Ö.

Enpara.com’da çok kaliteli bir ekiple birlikte çalışmanın ayrıcalığını ilk günden beri hissediyorum :)

Enpara.com Ailesi'ne katıl