Ömür boyu kredi kartı aidatı yok!

Enpara.com Şirketim Kredi Kartı aidatsız bir kredi kartıdır. Ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde de açıkça belirttik.

Ömür boyu aidatsız, harcamalarınızı sonradan taksitlendiren kredi kartı - Enpara.com Şirketim Kredi Kartı.
faizsiz-taksitlendirme3x-copy

Şirket harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirin!

Enpara.com Şirketim veya QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, her ay 5 harcamanızı toplamda 10.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden sonradan taksitlendirebilirsiniz.

İLGİLİ KAMPANYAMIZI İNCELEYİN

İnternet alışverişlerinizde güvenle kullanın!

Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer kontrolü seviyorsanız, kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.

SANAL KREDİ KARTIMIZI İNCELEYİN
sirketim_infocard_3_sanalencard
sirketim_infocard_1-copy-2

Şirketiniz için nakit avans kullanın, taksit taksit geri ödeyin!

Acil nakit ihtiyaçlarında kredi kartınız üzerinden şirketinizin limitleri dahilinde nakit avans kullanabilir, dilerseniz taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı, firmanıza sunulan limitler dahilinde alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabileceğiniz, aidatsız bir kredi kartıdır.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızı kullanarak Enpara.com Şirketim veya QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, ancak CardFinans Kobi'ye özel kampanyalardan yararlanamazsınız.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı başvuruları QNB Finansbank kredi politikaları ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde değerlendirilir. Bu değerlendirmede daha önce firmanızın ve ortaklarınızın kullanmış olduğu kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapılmış/yapılıyor olması en önemli etkenlerdendir.
 • Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından firmanıza bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit varsa firmanıza ait diğer QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızla alışveriş, ödeme ve nakit avans işlemlerine ek olarak, Enpara.com Şirketim kanalları üzerinden fatura, cep telefonu TL yükleme, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Gelir Vergisi ödemelerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz düzenli ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Firmanızın nakde ihtiyacı olduğunda Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızın nakit avans limitini kullanarak tüm yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden nakit para çekebilir ya da dilerseniz Enpara.com Şirketim İnternet veya Cep Şubesi'nden dilediğiniz nakit avans tutarını Günlük hesabınıza aktarabilirsiniz. Nakit avans işlemleri ücretlidir ve kullandığınız nakit avans tutarına kullandığınız süre boyunca nakit avans faizi uygulanır. Uygulanan faize %5 oranında BSMV vergileri eklenir. Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’na ait faiz ve ücretler tablosu için tıklayınız.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızı internette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kartınızı dilediğiniz zaman internet alışverişlerine açıp kapatabilir, internet alışverişleriniz için aylık sabit bir limit tanımlayabilir veya Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nıza bağlı olarak çalışan ayrı bir sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.
 • Dilerseniz Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızı veya bağlı sanal kredi kartınızı BKM Express veya Masterpass’e tanımlayabilir, bu uygulamalarla ödeme yapılabilen yerlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızla temassız ödeme özelliği bulunan POS cihazlarından 750 TL ve altında kalan harcamalarınızda temassız olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızın ekstresi her zaman Türk Lirası cinsinden oluşturulur. Kredi kartınızla yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com’a yansıtılır. Enpara.com’a Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı günün sonundaki QNB Finansbank Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek kredi kartınıza yansıtılır.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nızla QNB Finansbank ATM’lerinden Encard Şirketim ile yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz.
 • Her ay ekstre kesim tarihinde hesaplanan kredi kartı ekstre borcunuza ait minimum ödeme tutarının, ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekir. Kredi kartı ödemelerinizi Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Çözüm Merkezi, QNB Finansbank ve diğer banka ATM’lerinden veya diğer bankalardan para transferi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, düzenli ödeme talimatı vererek ekstrenizin son ödeme tarihinde Günlük hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı yapılan harcamalar üzerinden puan, uçuş mili vb. kazandırmaz.
 • Firmanıza tanımlı tek bir yetkili kullanıcı Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’na sahip olabilir.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı Mastercard’dır.
Şirketim Kredi Kartı faiz ve ücretleri Kullanım koşulları Enparalı ol

Nasıl başvurabilirim?

Enparalıysanız,

İnternet veya cep şubemizin kredi kartı adımından başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

ENPARA.COM'A GİRİŞ YAPIN
Enparalıysanız,
Enparalı değilseniz,

Kredi kartı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda sizi en kısa sürede firmanızda ziyaret ederek Enparalı yapar ve ardından kredi kartınızı teslim ederiz.

HEMEN BAŞVURUN
Enparalı değilseniz,