İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

Duyurular

Engelsiz bankacılık31 Aralık 2017

Enpara.com olarak bankacılık hizmetlerine erişimin önündeki engelleri kaldırmak ve engelli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Bu kapsamda en az %40 engellilik durumunu gösteren belgelerini Enpara.com’a ileten müşterilerimiz;

  • Çözüm Merkezi’mizi aradıklarında sesli yanıt sistemimizi kolayca kullanıp müşteri danışmanlarımıza hızlı bir şekilde ulaşırlar,
  • Para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerini diğer banka ATM’lerinden ücretsiz olarak gerçekleştirirler,
  • Para çekme, para yatırma, kredi/kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri QNB Finansbank şubeleri üzerinden gerçekleştirmek istemeleri durumunda sıramatikten öncelikli sıra numarası alırlar.

70 yaş ve üzeri tüm müşterilerimiz yukarıda belirttiğimiz tüm hak ve hizmetlerden herhangi bir bildirim yapmalarına gerek kalmadan faydalanırlar.


Görme engelli müşterilerimiz web/mobil sitelerimizi, internet ve cep şubemizi ekran okuyucu programları ile uyumlu bir şekilde kullanabilirler. Diğer taraftan, görme engelli müşterilerimizin dijital kanallarımızda yaşadığı deneyimi daha iyi bir noktaya taşıyabileceğimizin farkındayız ve bu konudaki çalışmalarımıza devam ediyoruz.


QNB Finansbank ATM’leri ve QNB Finansbank genelinde bankacılıkta engelleri kaldırmak için yapılan diğer çalışmalarla buradan bilgi alabilirsiniz.


Enpara.com’un sunduğu ürün ve hizmetlere erişiminizde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yaşadığınız problemi 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da cozum@enpara.com adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz. Karşılaştığınız problemi ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.


Enpara.com Ekibi