İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Encard Şirketim

Encard Şirketim banka kartınız hem şirket alışverişlerinizde hem de ATM işlemlerinizde yanınızda!

Encard Şirketim
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!

Encard Şirketim’le tüm QNB Finansbank ATM’lerinden hesaplarınıza ücretsiz bir şekilde para yatırıp çekebilir, bakiyenizi gözlemleyebilirsiniz.

Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!
Üç banka "Tek ATM"!
Üç banka "Tek ATM"!

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

İLGİLİ İŞ BİRLİĞİMİZİ İNCELEYİN
Detaylı bilgi
  • Encard Şirketim bir banka (debit) kartıdır.
  • Encard Şirketim, şirketinizin Günlük hesabına bağlı olarak çalışır. Günlük hesabınıza tanımlı bir Ekpara limitiniz varsa, hesap bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda Encard Şirketim ile yaptığınız tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara’nız kullanılır.
  • Encard Şirketim ile QNB Finansbank ATM'lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
  • Encard Şirketim ile Vadesiz USD/EUR hesaplarınıza para yatırabilir/çekebilirsiniz, bu işlemler için ilgili özelliğe sahip QNB Finansbank ATM'lerinden hizmet alabilirsiniz.
  • ATM limitlerini aşan yüksek tutarlı nakit para çekme ve yatırma işlemleriniz için QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemler ücrete tabidir.
  • Encard Şirketim'i kullanarak kartla alışveriş imkanı sunan tüm fiziksel veya e-ticaret mağazalarından şirket alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard Şirketim kartınızın alışveriş limitlerini internet şubemizin Ayarlar > Kişisel > Encard adımından yönetebilirsiniz.
  • Encard Şirketim ile yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com'a yansıtılır. Enpara.com'a Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı anda geçerli olan ve QNB Finansbank tarafından banka kartı işlemlerine özel olarak açıklanan Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek firmanızın Günlük hesabına yansıtılır.
  • Şirketinizin tüm yetkili Enpara.com kullanıcıları için birer Encard Şirketim talep edebilirsiniz. Bu talebinizi yeni yetkili kullanıcı tanımı esnasında veya 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak iletebilirsiniz.
İşlem kısıtları Enparalı ol

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var