Tüm QNB Finansbank ATM’lerini ücretsiz kullanın!

Encard Şirketim’le tüm QNB Finansbank ATM’lerinden hesaplarınıza ücretsiz bir şekilde para yatırıp çekebilir, bakiyenizi gözlemleyebilirsiniz.

Vadesiz_2023

Üç banka "Tek ATM"!

QNB Finansbank, DenizBank ve TEB güçlerini Tek ATM platformunda birleştirdi, Enparalılara DenizBank ve TEB ATM’lerinden ayda toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

İLGİLİ İŞ BİRLİĞİMİZİ İNCELEYİN
Detaylı bilgi
 • Encard Şirketim bir banka (debit) kartıdır.
 • Encard Şirketim, şirketinizin Günlük hesabına bağlı olarak çalışır. Günlük hesabınıza tanımlı bir Ekpara limitiniz varsa, hesap bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda Encard Şirketim ile yaptığınız tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara’nız kullanılır.
 • Encard Şirketim ile QNB Finansbank ATM'lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, yurt içi ve yurt dışı diğer banka ATM kullanımları ise ücretlidir.
 • Encard Şirketim ile Vadesiz USD/EUR hesaplarınıza para yatırabilir/çekebilirsiniz, bu işlemler için ilgili özelliğe sahip QNB Finansbank ATM'lerinden hizmet alabilirsiniz.
 • ATM limitlerini aşan yüksek tutarlı nakit para çekme ve yatırma işlemleriniz için QNB Finansbank şubelerini kullanabilirsiniz. Ancak bu işlemler ücrete tabidir.
 • Encard Şirketim'i kullanarak kartla alışveriş imkanı sunan tüm fiziksel veya e-ticaret mağazalarından şirket alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Encard Şirketim kartınızın alışveriş limitlerini internet şubemizin Ayarlar > Kişisel > Encard adımından yönetebilirsiniz.
 • Encard Şirketim ile yabancı para cinsinden yapacağınız işlem tutarları, uluslararası kart kuruluşlarınca uygulanan kurlar üzerinden, varsa kuruluşun masraf ve komisyonları eklenerek, Amerikan Doları cinsinden Enpara.com'a yansıtılır. Enpara.com'a Amerikan Doları cinsinden gelen tutar bilgisi, borç kaydının kendisine yansıtıldığı anda geçerli olan ve QNB Finansbank tarafından banka kartı işlemlerine özel olarak açıklanan Amerikan Doları satış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek firmanızın Günlük hesabına yansıtılır.
 • Şirketinizin tüm yetkili Enpara.com kullanıcıları için birer Encard Şirketim talep edebilirsiniz. Bu talebinizi yeni yetkili kullanıcı tanımı esnasında veya 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak iletebilirsiniz.
İşlem kısıtları Enparalı ol

Sıkça sorulan sorular

 • Şirketimin tüm Enpara.com kullanıcılarına birer Encard veriliyor mu?

  Encard sadece şirketinizin yetkili Enpara.com kullanıcılarına sunulur. Şirketiniz adına Enpara.com başvurusu yapan kişiye ziyaretimiz esnasında ilk yetkili kullanıcı olarak Encard’ı teslim edilir. Şirketiniz için daha sonra tanımlanan yetkili kullanıcılar için ise tanımlama esnasında Encard talep edilebilir. Ancak Encard’ı olmayan tüm yetkili kullanıcılar diledikleri zaman 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak Encard talebinde bulunabilir. Şirketinizin kısıtlı Enpara.com kullanıcıları için ise ne yazık ki Encard sunamıyoruz.
 • Şirketimin tüm alışverişleri için Encard’ı kullanabilir miyiz?

  Elbette. Yurt içinde ve yurt dışında tüm fiziksel POS’lardan ya da debit kart (banka kartı) ile işlem yapılabilen tüm e-ticaret siteleri/mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız şirket alışverişlerinde Encard kullanabilirsiniz. Yaptığınız harcama tutarları anında şirketinizin Günlük hesap bakiyesinden düşer.
 • Encard Şirketim’in para çekimlerinde ve alışverişlerde kullanılabilecek limitleri nelerdir?

  Encard ile ilgili limitler şöyle:
  - Para çekme: Günlük 15.000 TL veya karşılığı
  - Para yatırma: Günlük 75.000 TL veya karşılığı
  - Alışveriş: Günlük 30.000 veya karşılığı (internetten/mobilden alışverişler için günlük 1.000 TL)
  Bu limitleri yükseltmek için güvenlik amaçlı olarak Encard sahibinin 0850 222 3663 numaralı Enpara.com Çözüm Merkezi’ni araması gerekir. Aşağı yönlü düşürmek için ise Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi’nin Ayarlar>Firma>Güvenlik/Limit adımını kullanabilirsiniz.
Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var