Çalışanlarınızın maaş ödemesi sizden, her biri için 500 TL bizden!

Çalışanlarınızın maaş ödemesi sizden, her biri için 500 TL bizden!
Çalışanlarınızın maaşlarını Enpara.com Şirketim üzerinden ödemeye başlayın, çalışanlarınıza yapacağınız ilk maaş ödemesi sonrasında her bir çalışanınız için 500 TL ödül kazanın!

Hem siz kazanın, hem de çalışanlarınızı Enparalı yaparak onları da bankacılık masraflarından kurtarın!
Geçerlilik tarihi
18 Aralık 2020 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Henüz Enparalı olmayan çalışanlarınız varsa internet şubemizin “Transfer/Ödeme > Maaş” adımından onları personel olarak tanımlamanız veya onları şahsen Enpara.com’a başvurarak bireysel hesap açmaları konusunda yönlendirmeniz,
 • Ne zaman Enparalı olduğundan bağımsız olarak, herhangi bir çalışanınıza internet şubemizin “Transfer/Ödeme > Maaş” adımından, ilk defa ve en az asgari ücret kadar maaş ödemesi yapmanız yeterli.

 

Her bir çalışan için kazanılan ödül tutarı, ilgili çalışana ilk defa maaş ödemesi yaptığınız ayı takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya internet şubemizdeki “Transfer/Ödeme > Maaş” adımından herhangi bir çalışanınıza yapacağınız asgari ücret ve üzerindeki ilk maaş ödemesi için geçerlidir.
 • 18 Aralık 2020 tarihi öncesinde maaş ödemesi yaptığınız çalışanlarınız kampanya kapsamında değildir.
 • 18 Aralık’tan önce Enparayı bireysel olarak kullanmaya başlamış ancak henüz Enpara.com Şirketim üzerinden hiç maaş ödemesi yapmadığınız çalışanlarınıza ilk defa maaş ödemesi yapmanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.
 • İlk defa maaş ödemesi yaptığınız her bir çalışan için sadece bir defa 500 TL ödül kazanırsınız, aynı çalışana sonraki aylarda yapacağınız maaş ödemeleri için ödül verilmez.
 • Kazanacağınız ödül tutarıyla ilgili herhangi bir üst limit yoktur, ne kadar çok çalışanınıza maaş öderseniz o kadar çok ödül kazanırsınız.
 • Örnek 1: 31 Aralık 2023’te ilk defa Enpara.com Şirketim üzerinden maaş ödemesi yapmaya başladığınızı ve 10 çalışanınıza birden ödeme yaptığınızı varsayalım. Bu durumda 10 çalışanınız için toplamda 5.000 TL ödül kazanırsınız.
 • Örnek 2: 31 Aralık 2023’te şirketinizdeki 10 çalışanınıza Enpara.com Şirketim üzerinden maaş ödemesi yaptığınızı varsayalım. 10 çalışanınızın 8 tanesine zaten Enpara.com Şirketim üzerinden daha önce en az bir defa maaş ödemiştiniz ve aralık ayında işe başlayan 2 çalışanınıza da ilk defa ödeme yaptınız diyelim. Bu durumda sadece ilk defa ödeme yaptığınız 2 çalışanınız için toplamda 1.000 TL ödül kazanırsınız.
 • Her bir çalışan için kazanılan ödül tutarı, ilgili çalışana ilk defa maaş ödemesi yaptığınız ayı takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır ve ödül kazanan müşteriler aynı gün SMS veya mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Sadece internet şubemizin “Transfer/Ödeme > Maaş” adımından yapılan maaş ödemeleri kampanya kapsamındadır. Para transferi (EFT/FAST/havale) veya diğer yöntemlerle yapılan maaş ödemeleri kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı için doğabilecek vergilerin yükümlülüğü firmaya aittir.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.