Diğer banka ATM'lerinden ayda 1 kere para çekmek ücretsiz!

Diğer banka ATM'lerinden ayda 1 kere para çekmek ücretsiz!
31 Aralık 2019’a kadar Encard Şirketim ile diğer bankaların tüm yurt içi ATM’lerinden her ay 1.000 TL’ye kadar yapacağınız ilk para çekme işleminizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya ek olarak Üç banka “Tek ATM” iş birliğimizden de faydalanabilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Haziran 2019 - 31 Aralık 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Haziran – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece DenizBank ve TEB dışındaki diğer bankaların yurt içi ATM'lerinden yapılacak para çekme işlemleri için geçerlidir, DenizBank ve TEB ATM’lerinden yapacağınız para çekme işlemleri Üç banka “Tek ATM” iş birliği kapsamında değerlendirilir.
  • Kampanya kapsamında her ay yapılan ilk para çekme işlemi ücretsizdir. Kampanya boyunca aynı ay içerisinde diğer banka ATM'lerinden yapılacak 2. ve sonraki para çekme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece 1.000 TL’ye kadar yapılan (1.000 TL dahil) para çekme işlemi için geçerlidir. Tek seferde 1.000 TL’nin üzerinde yapılan para çekme işleminde mevcut ücretler uygulanır ve bu işlemler kampanya kapsamındaki aylık 1 adet ücretsiz para çekme hakkınızdan düşülmez.
  • Ücretsiz işlem sayısı kart bazında değil şirket bazında takip edilmektedir. Yani, şirketinizin Encard Şirketim sahibi birden fazla yetkili Enpara.com kullanıcısı varsa, yapılan ilk para çekme işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.
  • QNB Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.