Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!

Harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
Her ekstre döneminde Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nız ile yaptığınız 5 harcamanızı toplamda 10.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.
Geçerlilik tarihi
01 Mayıs 2022 - 31 Aralık 2024
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nı kullanmanız yeterli.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 31 Aralık 2024'e kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca 5 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 10.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da aynı limitler dahilinde taksitlendirilebilir, sanal kredi kartı için ek taksitlendirme hakkı yoktur.)
  • Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan "Kredi Kartı > Güncel dönem borcu" veya "Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme" adımları kullanılarak yapılabilir.
  • 5 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 150 TL ile 10.000 TL arasındaki harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 150 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 1 hakkınız, 2.000 TL ile 4.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 4.000 TL ile 6.000 TL arasında olması durumunda 3, 6.000 TL ile 8.000 TL arasında olması durumunda 4, 8.000 TL ile 10.000 TL arasında olması durumunda 5 hakkınız birden kullanılmış sayılır.
  • Ekstre dönemi boyunca toplam 5 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda 500.000 TL'ye kadar olan diğer harcamalarınızı dilerseniz güncel harcama taksitlendirme faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz. Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’na ait güncel faiz ve ücretler tablosu için tıklayabilirsiniz.
  • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
  • Sadece firmanızın genel ihtiyaçları doğrultusunda yaptığınız harcamalar belirtilen limitler çerçevesinde faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirilebilir, amaç dışı harcamalar (kuyum vb.) taksitlendirilemez.
  • 150 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
  • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı borcunuz yapılandırıldı ise yapılandırma süresi boyunca yapacağınız harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
  • Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.