Şirketinizin Google AdWords harcamalarına %20 indirim devam ediyor!

Şirketinizin Google AdWords harcamalarına %20 indirim devam ediyor!
Encard Şirketim ile şirketiniz için 30 Haziran 2018’e kadar yapacağınız aylık 500 TL’ye kadar olan Google AdWords reklam harcamalarınıza %20 indirim Enpara.com Şirketim’den!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2016 - 30 Haziran 2018
Kimler kullanabilir?
Tüm Enparalılar

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması,
  • 1 Ekim 2016 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim ile www.google.com.tr/adwords üzerinden reklam harcaması yapmanız yeterlidir.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yansıtılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Ekim 2016 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim ile direkt olarak www.google.com.tr/adwords üzerinden yapılan Google AdWords reklam harcamalarında geçerlidir. Google AdWords reklamları için aracı firmalara veya ajanslara yapılan ödemeler kampanya kapsamına dahil edilmez.
  • Kampanya sadece Encard Şirketim ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Bireysel müşterilerimizin banka kartı olan Encard’la, diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya boyunca her ay aylık toplam 500 TL'ye kadar yapılan Google AdWords reklam harcamaları için %20 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 500 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 500 TL'nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 100 TL indirim kazanılabilir.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda indirimler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti htpps://support.google.com/adwords web adresinden AdWords Yardım Merkezi’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.