Ofix.com’dan yapacağınız alışverişleriniz yıl sonuna kadar %20 indirimli!

Ofix.com’dan yapacağınız alışverişleriniz yıl sonuna kadar %20 indirimli!
Şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim ile www.ofix.com’dan yıl sonuna kadar yapacağınız aylık 500 TL’ye kadar olan ofis alışverişlerinize %20 indirim Enpara.com’dan!
Geçerlilik tarihi
01 Ekim 2016 - 31 Aralık 2016
Kimler kullanabilir?
Tüm Enparalılar

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması.
  • 1 Ekim - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim ile www.ofix.com üzerinden alışveriş yapmanız yeterlidir.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yansıtılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Ekim-31 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya şirketinizin banka kartı olan Encard Şirketim ile www.ofix.com üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya sadece Encard Şirketim ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Bireysel müşterilerimizin banka kartı olan Encard, diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya boyunca www.ofix.com üzerinden aylık toplam 500 TL'ye kadar yapılan alışverişler için %20 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 500 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 500 TL'yi aşan harcama tutarları kampanyaya dahil edilmez ve bu harcamalar için indirim yapılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 100 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL indirim kazanılabilir.
  • Ay boyunca kampanya kapsamında yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda indirimler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün(ler)in iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında yapılmış bir alışverişin tamamının veya bir kısmının kampanya indirimi hesaba yansıdıktan sonra iptal/iade edilmesi durumunda, kazanılan indirim tutarının ilgili kısmı şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabından geri tahsil edilir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 444 63 49 numaralı Ofix.com Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.