Fatura talimatları sizden, 450 TL’ye kadar ödül bizden!

Fatura talimatları sizden, 450 TL’ye kadar ödül bizden!
Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı tanımlayın, 31 Mart 2022'ye kadar her ay 50 TL’ye kadar, toplamda ise 450 TL’ye kadar ödül kazanın!
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2021 - 31 Mart 2022
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza tanımlanmış en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Temmuz 2021 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Günlük hesabınıza tanımlı en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz gerekmektedir. Bu koşulu sağladığınız her ay, ödemesi gerçekleşen her bir otomatik fatura ödeme talimatınız için 10 TL kazanırsınız. Kampanya boyunca her ay toplamda en fazla 50 TL, kampanya sonuna kadar ise toplamda en fazla 450 TL ödül kazanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında sadece Günlük hesabınıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, SGK ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
  • Günlük hesabınıza daha önce tanımlamış olduğunuz otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahildir. Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
  • Kampanyaya sadece Enpara.com Şirketim kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
  • Kazanılan ödül tutarı bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır ve ödül kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.