Enpara.com Şirketim tavsiyelerinize 200 TL indirim fırsatı!

Enpara.com Şirketim tavsiyelerinize 200 TL indirim fırsatı!
Enpara.com Şirketim ile çalışmaktan memnun olabileceğini düşündüğünüz firmaları bize iletin, onları arayıp Enpara.com’u tanıtalım. Bu sayede bize kazandıracağınız her yeni aktif müşteri için siz de 200 TL indirim kazanın! İndirimden faydalanmak için tek yapmanız gereken Encard Şirketim ile herhangi bir yerden tek seferde 200 TL veya üzeri bir harcama yapmak.
Geçerlilik tarihi
01 Temmuz 2017 - 31 Aralık 2017
Kimler kullanabilir?
Tüm Enparalılar

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

 • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması,
 • 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında web veya mobil sitemizde yer alan “Bizi tavsiye edin” adımından Enpara.com Şirketim’le çalışmaktan memnun olabileceğini düşündüğünüz firmayı/firmaları bize bildirmeniz,
 • Bize tavsiye ettiğiniz firmaların 31 Mart 2018’e kadar Enpara.com Şirketim müşterisi olması ve en az 1 adet işlem gerçekleştirmesi ve Encard Şirketim ile herhangi bir yerden tek seferde 200 TL veya üzeri harcama yapmanız yeterli.

 

Bize bu şekilde kazandırdığınız her yeni aktif müşteri için ayrı ayrı 200 TL indirim hakkı kazanırsınız. Kazandığınız indirimler, harcama yaptığınız ayı takip eden ayın 7. gününde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • 1 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılan firma tavsiyeleri kampanya kapsamında değerlendirilir. Kazanılan indirim hakları ise 31 Mart 2018 tarihine kadar kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Enpara.com Şirketim ile çalışmaktan memnun olabileceğini düşündüğünüz firmanın/firmaların bilgilerini 31 Aralık 2017 tarihine kadar web ve mobil sitemizde yer alan “Bizi tavsiye edin” bölümüne giriş yaparak bize iletmeniz gerekir. Bunun dışındaki farklı yöntemlerle vereceğiniz tavsiyeler (örneğin; bize bildirim yapmadan sadece firmaya direkt yapılan tavsiyeler), sistemsel olarak takip edemedeyeceğimizden dolayı kampanya kapsamına dahil edilmez.
 • Bize bu kampanya kapsamında bilgilerini ilettiğiniz firmayı/firmaları 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizdan arayarak onlara Enpara.com Şirketim’i tanıtacağız ve ardından eğer ilgilenirlerse başvurularını alarak Enpara.com Şirketim müşterisi yapacağız. Kampanyadan yararlanabilmeniz için tavsiye ettiğiniz firmanın/firmaların 31 Mart 2018’e kadar Enpara.com Şirketim müşterisi olması ve en az 1 adet işlem gerçekleştirmesi gerekir. Tavsiye ettiğiniz firmalar bu şekilde aktif müşterimiz olduğunda size bir SMS yollayarak kampanyadan faydalanmaya hak kazandığınızı bildireceğiz.
 • Kampanya kapsamında Enpara.com Şirketim’e kazandırdığınız her aktif müşteri için, herhangi bir üst limit olmadan, ayrı ayrı 200 TL indirim hakkı kazanırsınız. Kazandığınız bir indirimden faydalanmak için 31 Mart 2018 tarihine kadar Encard Şirketim ile herhangi bir fiziksel veya e-ticaret mağazasından tek seferde 200 TL veya üzeri bir harcama yapmanız gerekir. Birden fazla indirim hakkı kazanmanız durumunda, kazandığınız her bir indirim hakkını kullanmak için ayrı ayrı 200 TL veya üzeri bir harcama yapmanız gerekir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirimler, harcama yapılan ayı takip eden ayın 7’sinde şirketinizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır ve aynı gün bir bilgilendirme SMS’i gönderilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
 • Aynı firmanın birden fazla müşterimiz tarafından tavsiye edilmesi durumunda, sadece ilk tavsiye eden müşterimiz kampanyadan yararlanır.
 • Tavsiye edilen bir firma, tavsiye edildiği tarihten önce Enpara.com Şirketim müşterisi olmuş ise kampanya kapsamına dahil edilmez.
 • Tavsiye edilen bir firma, telefonla ulaşılamaması, hizmet verdiğimiz illerin dışında olması, hizmet verdiğimiz şirket tiplerinden farklı bir tipte olması, Enpara.com Şirketim müşterisi olmak istememesi veya 31 Mart 2018 tarihine kadar en az 1 adet işlem yapmaması durumlarında kampanya kapsamına dahil edilmez.
 • Kampanya kapsamında bize tavsiye ettiğiniz bir firma için yukarıda sayılan nedenlerden dolayı kampanyadan faydalanamadığınız durumlarda sizi SMS yoluyla bilgilendiririz.
 • Kampanya kapsamında yapılan harcamaların iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında harcama tutarının 200 TL'nin altında düşmesi durumunda, ilgili harcama için indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanılmış bir harcamanın indirim kazanıldıktan sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili harcama tutarının 200 TL'nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı şirketinizin Günlük hesabından geri tahsil edilir.
 • Enpara.com, kampanya kapsamında satın alacağınız ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.