Enpara ile Magnetiq üyeliğiniz 1 yıl boyunca ücretsiz!

Enpara ile Magnetiq üyeliğiniz 1 yıl boyunca ücretsiz!
Google, Facebook ve Instagram reklamlarınızı tek bir noktadan yönetebileceğiniz, firmanızın faaliyet alanına özel olarak oluşturulmuş hazır reklam şablonlarını kullanabileceğiniz, isterseniz kendi reklam şablonlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz ve akıllı öneriler alabileceğiniz Magnetiq’e 31 Aralık’a kadar üye olmanız durumunda aylık 119 TL değerindeki “Sınırsız Plan” paketini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz!
Geçerlilik tarihi
15 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için Encard Şirketim, bireysel Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile www.usemagnetiq.com/tr web sitesi üzerinden, aylık 119 TL’lik “Sınırsız Plan” paketi için senelik üyelik oluşturmanız yeterli.


Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 15 Ekim - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında, Encard Şirketim, bireysel Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.usemagnetiq.com/tr web sitesi üzerinden oluşturacağınız senelik “Sınırsız Plan” üyeliği için geçerlidir (Sanal kredi kartı da kampanyaya dahildir).
  • Kampanya, sadece başlangıç fiyatı aylık 119 TL olan “Sınırsız Plan” paketinin senelik üyeliği için geçerlidir, www.usemagnetiq.com/tr üzerinden oluşturulan diğer üyelikler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamına, Google, Facebook, Instagram ve ileride eklenebilecek diğer platformlarda kullanılmak üzere hazırlanan tüm hazır reklam şablonları ve “Sınırsız Plan” paketi içerisine dahil olan tüm ek ürün ve servisler dahildir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için “Sınırsız Plan” paketini satın alırken kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir, “Sınırsız Plan” üyelik paketini senelik almanız durumunda aylık ücreti 99 TL olacak ancak kartınıza hiçbir şekilde bir ücret yansıtılmayacaktır.
  • Bireysel müşterilerimiz de Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabilir ve bu kampanya Magnetiq’in sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti kampanya@usemagnetiq.com mail adresini kullanarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve Magnetiq, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.