Şirketiniz için ATM arama derdine son!

Şirketiniz için ATM arama derdine son!
31 Mayıs 2019’a kadar Encard Şirketim ile diğer bankaların tüm yurt içi ATM'lerinden her ay 1.000 TL’ye kadar yapacağınız ilk 3 para çekme işleminizi hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirin!
Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2017 - 31 Mayıs 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

‘Peki sonra ne olacak?’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz! Diğer banka ATM’lerinin ücretsiz kullanımı ile ilgili üzerinde çalıştığımız projeyi tamamlamak üzereyiz. Çok yakında güzel haberimizi sizinle paylaşacağız :)

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 1 Ocak 2017 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyamız sadece yurt içindeki diğer banka ATM'lerinden para çekme işlemleri için geçerlidir, yurt dışı ATM'leri kampanya kapsamında değildir.
  • Her ay yapılan ilk 3 para çekme işlemi ücretsizdir. Kampanya boyunca aynı ay içerisinde diğer banka ATM'lerinden yapılacak 4. ve sonraki para çekme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece 1.000 TL’ye kadar yapılan (1.000 TL dahil) para çekim işlemleri için geçerlidir. Tek seferde 1.000 TL’nin üzerinde yapılan para çekme işlemlerinde mevcut ücretler uygulanır ve bu işlemler kampanya kapsamındaki 3 adet ücretsiz para çekme hakkınızdan düşülmez.
  • Ücretsiz işlem sayısı kart bazında değil şirket bazında takip edilmektedir. Yani, şirketinizin Encard Şirketim sahibi birden fazla yetkili Enpara.com kullanıcısı varsa, bu kullanıcıların toplamda yaptıkları ilk 3 işlem ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecektir.
  • QNB Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.
  • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.