Apartman/site yönetimlerine Apsiyon üyelik ücretinin %50’si iade!

Apartman/site yönetimlerine Apsiyon üyelik ücretinin %50’si iade!
1 Nisan - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Enpara.com Şirketim hesaplarından her ay en az 5 adet para transferi veya ödeme işlemi gerçekleştiren apartman/site yönetimlerine Apsiyon üyelik ücretinin %50’si Enpara.com Şirketim’den iade!
Geçerlilik tarihi
01 Nisan 2019 - 30 Eylül 2019
Kimler kullanabilir?
Apartman/site yönetimi olan tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Apsiyon, apartman/site yönetimlerine özel olarak tasarlanmış, 360 derece hizmet sunan dijital yönetim platformudur. Apartman/site yöneticileri Apsiyon ile finans, muhasebe, CRM, raporlama ve online aidat tahsilatı gibi birçok hizmeti tek bir platform üzerinden kullanma şansını bulurlar. Apartman/site yönetimlerinin hayatlarını kolaylaştıran Apsiyon ile ilgili daha detaylı bilgiye www.apsiyon.com'dan ulaşabilirsiniz.

 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Apartman/site yönetimlerinin kampanyadan yararlanabilmesi için:

 

 • Enpara.com Şirketim’deki Günlük hesabı ile Apsiyon üyeliğinin entegre olması (detaylar için tıklayınız.)
 • 1 Nisan 2019 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında her ay Günlük hesaptan en az 5 adet para transferi veya ödeme (Maaş, Fatura, SGK, Vergi, Kredi kartı, Cep Telefonu TL yükleme, Trafik cezası) işlemi yapması yeterlidir.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 15. gününde apartman/site yönetiminizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

 • Kampanya 1 Nisan – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya dönemi boyunca her ayın son gününe kadar Günlük hesabından en az 5 adet para transferi veya ödeme işlemi yaparak o ay için kampanyadan yararlanmaya hak kazanan apartman/site yönetimleri ilgili aya ait Apsiyon faturalarının 200 TL’ye kadar olan kısmı için %50 iade kazanır.
 • Kampanya boyunca her bir apartman/site yönetimi aylık maksimum 100 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 600 TL iade kazanır.
 • Örneğin; 1 – 30 Nisan tarihleri arasında en az 5 adet para transferi veya ödeme işlemi yapan bir apartman/site yönetiminin 1 Nisan’da kesilen Apsiyon fatura tutarının %50’si iade edilir. Fatura tutarı 200 TL’den büyük ise iade tutarı 100 TL ile sınırlandırılır.
 • Kampanya koşullarının gerçekleştirildiği her ay Apsiyon fatura tutarı üzerinden kazanılan iade bir sonraki ayın 15. gününde apartman/site yönetiminizin Enpara.com Şirketim Günlük hesabına yatırılır. Ayın 15. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.
 • Para transferi ve ödemeler dışındaki işlemler (gelen transferler, döviz alış/satış, Günlük hesap net faiz kazanımı, vadeli hesap açılış/kapanış vb.) kampanya şartı kontrol edilirken dikkate alınmaz.
 • Kampanyadan sadece Apsiyon fatura ödemelerini düzenli yapan apartman/siteler yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında Apsiyon’dan alınan hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0216 911 8777 Apsiyon Destek Hattı’na iletebilirsiniz. Enpara.com, alınan hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Apsiyon, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.