İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Ön muhasebe işlemleriniz NKolayOfis ile 3 yıl ücretsiz!

Ön muhasebe işlemleriniz NKolayOfis ile 3 yıl ücretsiz!
Ön muhasebeyi kolaylaştıran NKolayOfis online muhasebe programı ile şirketinizin muhasebe işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik NKolayOfis’in “3 yıllık” paketini 31 Aralık 2019’a kadar ücretsiz olarak alabilirsiniz!
Geçerlilik tarihi
23 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Şirketim müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

 

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Şirketinizin Enpara.com Şirketim müşterisi olması,
  • Enpara.com Şirketim Günlük hesabınız ile NKolayOfis üyeliğinin entegre olması (detaylar için tıklayınız.)
  • 23 Temmuz - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında şirketinizin Encard Şirketim banka kartı ile veya aynı zamanda Enpara.com Bireysel müşterisiyseniz Enpara.com Kredi Kartı veya Encard’ınız ile www.nkolayofis.com üzerinden “3 yıllık” paket üyeliği almanız yeterlidir.

 

NKolayOfis’te hesap oluşturarak kart bilgilerinizi girmeden 14 gün ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Üyeliğinizi devam ettirmek için “Abonelik” bölümünden kart bilgilerinizi girerek 3 yıl boyunca herhangi bir ücret ödemeden kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. 3 yılın sonunda ise NKolayOfis’in Enpara.com Şirketim müşterilerine özel indirimli fiyatları geçerli olacaktır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 

  • Kampanya 23 Temmuz - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Encard Şirketim, Enpara.com Kredi Kartı veya Encard ile www.nkolayofis.com üzerinden satın alınan “3 yıllık” paket için geçerlidir. Diğer paketler (1 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık paket) kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya boyunca sadece bir kez “3 yıllık” paket satın alınabilir. 
  • Şirketinizin kampanya başlangıç tarihinden önce satın alınmış ve mevcutta devam eden NKolayOfis paketi varsa kampanya kapsamında indirimli olarak satın alınacak “3 yıllık” paket mevcut paketinizin kullanım süresi bittikten sonra devreye girer. Örneğin; 2 ay önce “6 aylık” paket satın almışsanız ve bugün indirimli olarak “3 yıllık” yeni bir paket satın alırsanız 3 yıllık paketiniz 4 ay sonra devreye girer ve o tarihten itibaren 3 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlarsınız. 
  • Abonelik satın alımı sırasında Enpara.com kartınızı doğrulamak için kartınızdan 1 TL’lik tutar tahsil edilecek olup, 24 saat içinde kartınıza tekrar iade edilecektir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti  0850 303 06 67 numaralı NKolayOfis Çağrı Merkezi’ne veya iletisim@nkolayofis.com e-posta adresine iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
  • Enpara.com ve NKolayOfis, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.