İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Bizi tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz
Üzgünüz, sizi tanıyamadık. Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz. Eğer müşterimiz olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapınız.
Üzgünüz, sizi tanıyamadık
Lütfen bilgilerinizi kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Mutlu müşterilerimizle büyüyoruz

Enpara.com ile tanışırsa çok memnun kalacağını düşündüğünüz kişilerin veya firmaların iletişim bilgilerini iletin! Onları arayalım, Enpara.com'u anlatalım, memnuniyetiniz referansımız olsun.

Lütfen T.C. Kimlik numaranızı giriniz.
T.C. Kimlik numaranızı 11 karakter olacak şekilde giriniz.
Hatalı bir T.C. Kimlik numarası girdiniz. Lütfen kontrol ediniz.
Lütfen seçim yapınız.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin Ad/Soyad bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.
Cep telefonunuzu hatalı girdiniz, lütfen tekrar kontrol ediniz.
Lütfen bizi önermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını giriniz.

Vadesiz mevduat hesabı kullanım koşulları

  • Vadesiz Mevduat hesabı, faiz kazandırmayan en temel hesaptır.
  • Enpara.com Şirketim’de Vadesiz Mevduat hesabı sadece Amerikan Doları ve Euro cinsinden açılabilir ve her bir para birimi için aynı anda sadece tek bir Vadesiz hesap açık olabilir.
  • Vadesiz hesaplar Enpara.com Şirketim İnternet Şubesi, Enpara.com Şirketim Cep Şubesi veya Enpara.com Çözüm Merkezi üzerinden her an açılıp kapatılabilir.
  • Enpara.com Vadesiz Mevduat hesaplarından hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Vadesiz Amerikan Doları ve Vadesiz Euro hesaplarına para girişi, döviz alış, yabancı para transferi veya döviz yatırma özelliği olan QNB Finansbank ATM’lerinden para yatırma yoluyla, para çıkışı ise döviz satış, yabancı para transferi veya döviz çekme özelliği olan QNB Finansbank ATM’lerinden para çekme yoluyla yapılabilir. ATM'ler hariç Enpara.com'un diğer tüm kanallarından döviz alış/satış işlemi yapılabilir.
  • Vadesiz Mevduat hesapları için bir minimum açılış tutarı yoktur. Ancak döviz alış ve satışı için işlem başına 10 Amerikan Doları alt limiti vardır. Ayrıca, her kanal için günlük yapılabilecek toplam döviz ve altın alış/satış işlem adedini, toplam tutarını ve işlem üst limitini sınırlayan limitler bulunur. Kanallara ait güncel işlem limitlerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • QNB Finansbank dışındaki bir hesaba yapılan yabancı para transferi için minimum transfer tutarı 100 USD/EUR’dur. Enpara.com Şirketim üzerinden gerçekleştirilen yabancı para transferi işlemleri hem hesaptan para yollayan hem de hesabına para yollanan Enpara.com Şirketim müşterileri için ücrete tabiidir. Bu ücretler Enpara.com Şirketim’in web sitesinde yayınlanır. Bu ücretlerde herhangi bir değişiklik olması durumda, Enpara.com değişikliğin uygulanma tarihinin 30 gün öncesinde müşterilerini SMS veya e-posta yoluyla bilgilendirir. Ayrıca, aracı bankalar Enpara.com Şirketim Vadesiz Mevduat hesaplarına gelen ve giden yabancı para tutarlar üzerinden direkt olarak ek kesintiler de yapabilir.
  • Enpara.com'da tatil günleri dahil her gün 7/24 Amerikan Doları ve Euro alınıp satılabilir. Enpara.com İnternet Şubesi ve Cep Şubesi üzerinden yapılacak alış ve satış işlemleri için Enpara.com'un web sitesinde ilan ettiği kurlar geçerlidir. Enpara.com Çözüm Merkezi üzerinden yapılacak döviz alış ve satış işlemlerinde geçerli olan kurlar ise web sitesinde ilan edilen kurlara göre farklılık gösterebilir. Enpara.com bu alış ve satış işlemlerinden herhangi bir masraf, ücret veya komisyon talep etmez.
  • Kur dalgalanmaları nedeniyle Vadesiz hesaptaki para değer kazanabilir veya kaybedebilir. Para birimlerini birbirine çevirirken yaşanabilecek kayıp ve zararların sorumluluğu Vadesiz hesap sahibine aittir. Hesap sahibi bu zararların tazmini için Enpara.com'dan herhangi bir talepte bulunamaz.