İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Vadesiz mevduat hesabı

Vadesiz hesapla şirketinizin USD ve EUR transferlerini kolayca yapabilirsiniz!

Vadesiz mevduat hesabı
Hesap işletim ücreti yok!

Enpara.com Şirketim’de vadesiz hesaplarınız da dahil olmak üzere hiçbir hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz, üstelik sonsuza kadar!

Hesap işletim ücreti yok!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!
USD/EUR cinsinden para transferlerinizi kolayca yapın!

Şirketinizin USD/EUR cinsinden para transferlerini kolayca yapabilir, QNB Finansbank dışına yapacağınız para transferlerinde uygun SWIFT ücretlerimizden yaralanabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!

USD ve EUR alış/satış işlemlerinizi vadesiz hesaplarınızı kullanarak dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Döviz alış/satış işlemlerinizi avantajlı kurlarla yapın!
Detaylı bilgi
  • Enpara.com POS, firmanıza müşterilerinizin kartlarını kabul ederek satış yapma imkanı veren ve masaüstü, mobil, yazarkasa tiplerinde sunulan fiziksel bir POS ürünüdür.
  • Enpara.com POS ile yasal düzenleme çerçevesinde taksitlendirilebilen ürün/hizmet satışlarınızı Enpara.com, QNB Finansbank ve HSBC kredi kartlarına taksitli olarak yapabilirsiniz. Bunların dışındaki tüm kartlarla yapılan işlemler tek çekim olarak gerçekleşir.
  • Enpara.com POS’ta bloke uygulaması yoktur. Enpara.com POS üzerinden yaptığınız satış işlemleri sonucunda oluşan günlük cironuz ertesi gün komisyon ve vergiler tahsil edildikten sonra Günlük hesabınıza aktarılır.
  • Enpara.com POS için uygulanan güncel komisyon oranları, ücret ve vergilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Enpara.com POS üzerinden yapılan satış işlemleri Türk Lirası cinsinden yapılır ve kart sahibine puan, mil ve benzeri ödüller kazandırmaz.
  • Her ay başında bir önceki aya ait POS ekstreniz e-posta ile firmanızın Enpara.com Şirketim’de kayıtlı olan yetkili kullanıcılarının e-posta adreslerine gönderilir.
  • Enpara.com POS’u şu an için sadece mevcut Enpara.com Şirketim müşterilerine sunmaktayız. Eğer şu an Enpara.com Şirketim’i kullanıyorsanız hemen internet veya cep şubemize girerek POS başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunun olumlu olması durumunda görevlendirdiğimiz saha firmasının yetkilileri 2 iş günü içinde firmanıza gelerek POS kurulumunuzu gerçekleştirir.
  • Çok yakında henüz Enpara.com Şirketim ile tanışmamış firmalar için de web sitemiz üzerinden POS başvurusu almaya başlayacağız, bizi takip etmenizi rica ederiz.
BSMV HESAPLAMA DETAYLARI Komisyon oranları ve ücretler Kullanım koşulları Enparalı ol

İlgili ürünler

Sıkça sorulan sorular

Enparalı ol Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var